× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na ekspresową sesje biznesową | Warszawa
Voucher na ekspresową sesje biznesową | Warszawa

Macie w pracy ciągły natłok obowiązków? Planujecie wspólną integrację i nie wiecie od czego zacząć? Świetnym pomysłem jest zasponsorowanie Twojemu działowi vouchera na ekspresową sesję biznesową! Oderwanie się od komputerów na godzinę nikomu nie zaszkodzi, a wspólnie spędzony czas przed aparatem i zdjęcia całej Waszej drużyny zintegruje i pokaże cechy współpracowników, których jeszcze nie znaliście! A może by tak zrobić casual friday?

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 350.00 zł

gift Voucher na ekspresową sesje biznesową | Warszawa

Twój zespół zdobył jakiś wielki kontrakt, albo zakończył z sukcesem ważny projekt? Macie co świętować!

Sesja biznesowa to genialny pomysł na uwieńczenie Waszego zwycięstwa i wspólna pamiątka (otrzymają 15 idealnie dobranych i obrobionych zdjęć). Jesteś szefem i zastanawiasz się jak nagrodzić swoją drużynę? A może szukasz dobrego pomysłu na ocieplenie wizerunku firmy? Musisz znaleźć sposób, który nie rozleniwi podwładnych i pokaże, że doceniasz ich nadgodziny, a dodatkowo ich zintegruje, bo przecież: w grupie siła! Podaruj im w prezencie voucher na ekspresową sesję biznesową. Niech wykażą się przed obiektywem! Znani specjaliści od marketingu od lat powtarzają, że najlepszą reklamą marki jest zadowolony i uśmiechnięty pracownik. A przed aparatem każdy się uśmiecha, prawda? Profesjonalny fotograf sprawi, że przez godzinę Twoi pracownicy będą się świetnie bawić (sami wybierzecie, czy wolicie plener, czy przestrzeń biurową), a potem zostanie pamiątka, którą można oprawić i powiesić. Ściany biura nie muszą świecić pustkami. Dla każdego poważnie myślącego przedsiębiorcy będzie to świetną, wizerunkową inwestycją!

W skład vouchera wchodzi:

  • jednogodzinna, ekspresowa sesja zdjęciowa (plenerowa lub w przestrzeni biurowej) na terenie Warszawy,
  • 15 obrobionych zdjęć portretowych (dla 1 osoby), oddanych w formie elektronicznej
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

Warianty cenowe:

  • 350 zł dla 1 osoby,
  • 500 zł dla 2 osób,
  • 600 zł dla 3 osób.

DLA SZEFA:

Karta prezentowa na biznesową sesję zdjęciową w prezencie dla szefa czy szefowej będzie nie tylko idealnie dobranym podarunkiem, ale także sposobem na pokazanie, że doceniacie jego/ jej pracę i metodą na wprawienie ich w dobry nastrój. Zdjęcia gotowe do użycia w kampaniach reklamowych lub w prasie przydadzą głowom firm – w dzisiejszych czasach profesjonalne zdjęcia wizerunkowe są niemal tak samo ważne, jak wykształcenie czy wyższe stanowisko - jak mówią “jeden obraz mówi o nas tysiąc słów”.

DLA PRZYJACIELA:

Voucher na profesjonalną sesję jest doskonałym pomysłem na prezent dla znajomego poszukującego pracy. Na rynku pracy dzieją się cuda, znalezienie idealnej pracy w dzisiejszych czasach to nie tylko lata doświadczenia, idealne CV, odrobina szczęścia, znakomita znajomość języków, ale także doskonały wizerunek. Pomóż koledze lub koleżance wyróżnić się między innymi potencjalnymi kandydatami. “Jak Cię widzą, tak Cię piszą” - niech najlepsi pracodawcy się biją o możliwość zatrudnienia Twojego przyjaciela!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.