× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na pełne odprężenie - floating dla dwojga | Tychy
Voucher na pełne odprężenie - floating dla dwojga | Tychy

Jeśli masz ochotę na czas spędzony tylko z Twoją ukochaną, a odpoczynek to coś, czego oboje naprawdę potrzebujecie – sesja floatingu to coś dla Was. Podaruj żonie voucher na sesję floatingu dla dwojga i pozwólcie sobie na prawdziwe odprężenie i reset.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na pełne odprężenie - floating dla dwojga | Tychy

Marzy Ci się odpoczynek i relaks po ciężkiej pracy?

Zbliża się pierwsza rocznica związku z Twoją ukochaną?

Zabierz ją w miejsce, które pozwoli Wam na wspólnie spędzony czas i pełne odprężenie. A to wszystko dzięki sesji floatingu. Salon Float Tychy, w którym realizowany będzie voucher oferuje Wam sesję, której długo nie zapomnicie. Dzięki magicznej mocy soli Epsom, osoba odbywająca sesję przez godzinę unosi się na wodzie bez żadnego wysiłku. Jednogodzinna sesja zapewnia odciążenie mięśni i kręgosłupa, poprawia cerę czy samopoczucie i działa przeciwbólowo. A to nie wszystko!

Podaruj bliskiej Ci osobie voucher na sesję floatingu dla dwojga i oboje przekonajcie się o wspaniałych korzyściach, jakie niesie za sobą ten zabieg.

W skład pakietu wchodzi:

-60 – minutowa sesja w kabinie floatingu

-wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

-eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:  Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu floatingu:

Depresja lub psychozy leczone psychiatrycznie, epilepsja. Menstruacja i trudno gojące się rany, zakrzepica. Nie można korzystać z floatingu w pierwszym trymestrze ciąży, a także, gdy ma się wszczepiony rozrusznik serca oraz niskie ciśnienie krwi. Nie zaleca się także osobom, które bezpośrednio przed zabiegiem poddały się depilacji lub goleniu, a także pacjentom onkologicznym i cierpiącym na zapalenie ucha. Przygotowanie do zabiegu floatingu: dobę przed zabiegiem nie zaleca się wykonywania depilacji ciała, a dwie godziny przed sesją nie należy pić kawy. Należy zabrać ze sobą klapki oraz ręcznik, a przed samym zabiegiem konieczne jest wykonanie demakijażu i pozostawienie biżuterii. W trakcie zabiegu nie powinno się napinać mięśni szyi – można skorzystać z poduszki pod szyję i z zatyczek do uszu. Po zabiegu najlepiej spłukać nadmiar soli wodą, aby przedłużyć jej dobroczynne działanie.

DLA RODZICÓW:

Twoi rodzice ciężko pracują i chciałabyś sprawić im przyjemną niespodziankę? Wiesz, że prawdziwy odpoczynek to coś, na co rzadko sobie pozwalają! Zaradź temu obdarzając rodziców voucherem na sesję floatingu dla dwojga.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.