× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kompozycje kwiatowe idealne na komunię | cała Polska
Voucher na kompozycje kwiatowe idealne na komunię | cała Polska

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu każdego małego człowieka. To wyjątkowy dzień również dla każdej chrześcijańskiej rodziny, która chcą razem z dzieckiem przeżywać przyjęcie tego ważnego sakramentu. Warto zadbać więc o każdy szczegół tej uroczystości i więcej uwagi poświęcić dekoracji, która odgrywa w tym dniu niebagatelną rolę. Dlatego pomóż rodzicom dziecka i podaruj im voucher na kwiatowe dekoracje, dzięki którym zrealizują ws

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na kompozycje kwiatowe idealne na komunię | cała Polska

Pierwsza komunia święta wiąże się z licznymi przygotowaniami nie tylko dla dziecka lecz również dla rodziców, którzy starają się zadbać o każdy szczegół tej rodzinnej uroczystości. Dlatego podaruj im prezent, który z pewnością ich ucieszy: Voucher na kompozycje kwiatowe idealne na komunię, które sprawią, że każde zdjęcie wyjdzie idealnie, goście i co najważniejsze dziecko będą zachwyceni wystrojem sali. Voucher , którego kwotę sama wybierzesz wśród dostępnych wariantów cenowych, uprawnia do zakupu roślin i kwiatów, które są dostępne na stronie sklepu BOMM. Co ważne rośliny można kupować pojedynczo lub wybierać dostępne kompozycje, albo też tworzyć własne roślinne bądź kwiatowe aranżacje. W ramach vouchera możliwa jest też konsultacja z doświadczonym doradcą, który sprawi, że każda kompozycja będzie prezentowała się zjawiskowo. Rodzice mogą również postawić na zachwycające flower boxy, które można również indywidualnie skomponować, dobierając do niego ulubione kwiaty bądź rośliny. Spraw by ten dzień był jeszcze piękniejszy zarówno dla dziecka jak i dla jego rodziny.

W skład pakietu wchodzi - Voucher na kompozycje kwiatowe idealne na komunię · zakup roślin lub kompozycji kwiatowych i roślinnych dostępnych na stronie: https://www.bomm.pl · utworzenie kompozycji na życzenie, · doradztwo oraz wsparcie w wyborze roślin i aranżacji, · flower boxy, również komponowane na życzenie -wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: - Voucher przewidziany na 150 zł - Voucher przewidziany na 300 zł - Voucher przewidziany na 500 zł - Voucher przewidziany na 800 zł - Voucher przewidziany na 1000 zł Ważne informacje Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA SIOSTRY: Twoja siostra przygotowuje komunię swojego syna? Spraw by kwiaty tego dnia zachwyciły wszystkich i podaruj jej na kompozycje kwiatowe, które sprawią, że Pierwsza Komunia Święta będzie wspominana jeszcze przez długie lata, a dziecko na pewno ją zapamięta. DLA KOLEŻANKI: Jesteś chrzestną syna koleżanki który niedługo idzie do komunii? Chcesz pomóc w przygotowaniach do tego dnia. Podaruj jej więc na kompozycje kwiatowe idealne na komunię, który sprawi, że unikatowe kompozycje kwiatowe zachwycą wszystkich obecnych.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.