× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs divemastera | Wrocław
Voucher na kurs divemastera | Wrocław

Z pewnością zależy Ci na tym by Twoi bliscy byli szczęśliwi. Jedną z rzeczy, które wywołują radość jest spełnianie marzeń i oczekiwań ludzi, co do których jesteśmy pewni jakie mają pragnienia. Jeśli bliska Ci osoba jest pasjonatem nurkowania i chce się tym zajmować na poważnie, pomóż jej w realizacji tego zamiaru, ofiarując voucher na kurs divemastra.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 3000.00 zł

gift Voucher na kurs divemastera | Wrocław

Chcesz sprawić radość osobie, która od dłuższego czasu mówi o tym, że kocha nurkowanie do tego stopnia iż chciałaby stać się członkiem PADI? Kurs na divemastra jej to umożliwia.

Zobacz co zawiera szkolenie: Kurs zakłada spełnienie przez uczestników określonych wymagań, dlatego czas jego trwania jest uzależniony od grupy oraz indywidualnych predyspozycji kursanta. W ramy kursu wchodzi konieczność zaliczenia 8 przedmiotów, sesje umiejętności pływackich, które mają miejsce na basenach oraz zajęcia, które odbywają się na wodach otwartych. Jeśli uczestnik zaliczy kurs na PADI divemastra, będzie mógł m.in pełnić funkcję przewodnika podwodnego, być pomocnikiem instruktora a wiedza teoretyczna sprawi, że będzie czuł się w pełni kompetentny w zakresie wymagań rynku nurkowego. Spraw by osoba, której pasją jest pływanie mogła dołączyć do tego elitarnego grona i stać się członkiem PADI, co daje jej możliwość m.in. do nabycia ubezpieczenia do odpowiedzialności zawodowej PADI.

W skład pakietu wchodzi:

  • szkolenie divemaster, które daje możliwość zastania członkiem PADI i zdobycia uprawnień zawodowych.
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

 

Ważne informacje:

Voucher ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu. Aby móc przystąpić do kursu należy mieć ukończone 18 lat, dostarczyć zaświadczenie lekarskie o dobrym stanie zdrowia, mieć potwierdzenie na odbycie 20 nurkowańdo momentu rozpoczęcia kursu oraz dokument podpisany przez partnera potwierdzający, że kursant odbył 60 nurkowań do momentu zakończenia kursu. A także posiadać certyfikat Advanced Open WaterDiver PADI oraz certyfikatu PADI RescueDiver lub równorzędnych dokumentów. Poświadczenie o ukończeniu w ciągu dwóch ostatnich lat kurs resuscytacji i pierwszej pomocy EFR - Emergency First Response PADI lub o odbyciu kursu Pierwszej pomocy przedmedycznej.

DLA MĘŻA:

Spraw by życzenie o którym myślał Twój marz podczas dmuchania świeczek zostało spełnione w tegoroczne urodziny i podaruj mu voucher na kurs divemaster, który pozwoli mu w końcu oficjalnie stać się profesjonalnym nurkiem a zobaczysz jak wygląda radość.

DLA KOLEŻANKI:

Twoja koleżanka nie należy do typowych kobiet którym wystarcza emocje na wyprzedażach? Potrzebuje adrenaliny dlatego parę lat temu zaczęła nurkować? Spraw by w końcu mogła zostać członkiem PADI i podaruj jej voucher na kurs divemaster o którym zawsze marzyła.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.