× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na zaawansowany kurs nurkowania AOWD | Wrocław
Voucher na zaawansowany kurs nurkowania AOWD | Wrocław

Szukasz prezentu dla kogoś, kogo największą pasją jest nurkowanie? Wiedz, że nawet najładniejszy gadżet go tak nie ucieszy jak coś, co pomoże mu rozwijać swoje hobby. Voucher na zaawansowany kurs nurkowania AOWD będzie strzałem w dziesiątkę, gdyż pozwoli rozwinąć dotychczasowe umiejętności i dostarczyć potężnej dawki nowych wrażeń.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1300.00 zł

gift Voucher na zaawansowany kurs nurkowania AOWD | Wrocław

Nurkowanie to pasja totalna, wokół której potrafi koncentrować się dosłownie całe życie. Jeśli masz w swoim kręgu pasjonata nurkowania, podaruj mu niesamowite wrażenia, które gwarantuje kurs zaawansowany kurs nurkowania AOWD. Kurs nurkowania AOWD pomoże nabyć nowe umiejętności, dzięki którym obdarowany stanie się jeszcze lepszym nurkiem. Na jego zakres składa się 5 nurkowań, które mają charakter specjalizacji. Kurs jest podzielony na 2 nurkowania: głębokie i nawigacyjne, które są obowiązkowe. W następnej części kursu, uczestnik może wybrać 3 nurkowania spośród poniższych typów: doskonała pływalność, nurkowanie wrakowe, a także nocne i w suchym skafandrze. Uczestnik może wcielić się w nurka przyrodnika, a także wykonywać podwodne fotografie czy nawet nurkować ze skuterem, lub z łodzi. Może także sprawdzić swoich sił podczas nurkowania w górach, wielopoziomowego, a także zobaczyć jak poradzi sobie podczas wydobywania oraz poszukiwania przedmiotów ukrytych na samym dnie. Kurs AOWD, to świetna zabawa, która pozwoli poszerzyć nurkowi posiadane umiejętności i jest to doskonały sposób na spędzenie emocjonującego weekendu.

W skład pakietu wchodzi: - Voucher na kurs OWD PADI, który daje możliwość do samodzielnego nurkowania do 18 m pod wodą, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Aby móc przystąpić do kursu należy mieć ukończone minimum 15 lat. Po ukończeniu tego wieku można zamienić uzyskany stopień na avanced, natomiast młodsi uczestnicy, którzy mają poniżej 15 lat, a przekroczyli 12 rok życia mogą realizować kurs Junior Avance, który od standardowego różni się jedynie tym, że maksymalna głębokość wynosi 21m. Należy posiadać stopień OWD PADI lub równorzędny.

DLA CÓRKI:Szukasz odpowiedniego kursu dla swojej 13 letniej córki? Spraw by odkryła nowe umiejętności w zakresie nurkowania dzięki opcji Junior Avance, który daje jej możliwość nabycia nowego doświadczenia na głębokości do 21 metrów.

DLA NIEGO: Twój mąż jest zapalonym nurkiem? Z okazji jego imienin podaruj mu niesamowity prezent dzięki któremu nie tylko sprawdzi, ale i poszerzy swoje umiejętności w nurkowaniu. Pokaż, że jego pasja nie jest Ci obojętna i podaruj mu voucher na zaawansowany kurs nurkowania AOWD. Niech staje się coraz lepszy w tej dziedzinie!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.