× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs nurkowania NITROX | Wrocław
Voucher na kurs nurkowania NITROX | Wrocław

Wakacje to czas, kiedy człowiek bez przeszkód może oddać się swoim pasjom. Jeśli więc masz w swoim otoczeniu zapalonego miłośnika podwodnych wrażeń to spraw mu prezent, o którym zapewne marzy – voucher na kurs nurkowania NITROX, dzięki któremu jego pasja dostarczy mu jeszcze więcej adrenaliny.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 800.00 zł

gift Voucher na kurs nurkowania NITROX | Wrocław

Szukasz prezentu na specjalną okazję, który zadowoli najbardziej wymagającego fana nurkowania?

Dobrze trafiłeś, bowiem voucher na kurs nurkowania NITROX, pozwoli mu na zdobycie cennego doświadczenia jeśli chodzi o nurkowanie bezdekompresyjne, które wykorzystuje powietrze zawierające od 22%t do 40 % tlenu. Kurs dostarcza też wiedzę dotyczącą odpowiedniego dbania o sprzęt, który jest wykorzystywany do tego typu nurkowania, a także uczy jak rozpoznawać i unikać zagrożeń przy wykorzystaniu bezdekompresyjnego nurkowania. Kurs pozwoli na przyswojenie materiału teoretycznego i stanowi podstawę do nurkowań technicznych. Zajęcia mogą odbyć się bez wchodzenia do wody co pozwoli lepiej skoncentrować się na omawianych zagadnieniach. Kurs kończy się egzaminem EnrichedAirDiving uprawniającym do nurkowania za pomocą wzbogaconego powietrza 22-40%, a także nabijania butli.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher na kurs nurkowania NITROX, które wprowadza kursanta w tajniki bezdekompresyjnego nurkowania,
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

 

Ważne informacje:

Voucher ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu. W trakcie kursu uczestnik otrzyma podręcznik, który ułatwi zrozumienie zagadnień.

DLA WUJKA:

Jeśli twój wujek jest miłośnikiem nurkowania to na pewno ucieszy się z prezentu, który będzie mógł praktycznie wykorzystać. Dlatego podaruj mu voucher na kurs nurkowania nitrox, w trakcie którego dowie się jak nurkować na wzbogaconym powietrzu. Ta wiedza na pewno będzie procentować w trakcie nurkowania na otwartych zbiornikach wodnych.

DLA TATY:

Szukasz prezentu dla taty, który połowę swojego życia spędził nurkując? Zapewne nawet on nie wie jeszcze wszystkiego o tej aktywności dlatego podaruj mu voucher na kurs, w trakcie którego dowie się czym jest bezdekompresyjne nurkowanie. Dzięki temu prezent będzie praktyczny i sprawi mu wiele radości

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.