Voucher na kurs nurkowania PADI OWD dla jednej lub dla dwóch osób z zakwaterowaniem | Jarocin

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient


Prezent pełen przygód i nowych emocji? Stan nieważkości pod wodą bardzo często porównuje się do uczucia, jakie towarzyszy astronautom w kosmosie. Nurkowanie pozwala także odkryć nowy, niezwykły świat, tak obcy zwykłym śmiertelnikom. Voucher na pełny kurs nurkowania dla jednej lub dwóch osób z zakwaterowaniem, który kończy się certyfikatem to propozycja podarunku zarówno dla nastolatka, jak i dorosłego. Kolejny krok - nurkowanie z delfinami w Portugalii!
Cena  od 1 200,00 zł

Dostępność: W magazynie

* Pola wymagane

-- Wybierz --
Cena  od 1 200,00 zł

Darmowe

DIY - czyli zrób to sam

+30 zł

Ozdobne pudełko

WybierzOpakowanie
Wybierz gotowe opakowanie lub jeden z darmowych szablonów.
Rezygnuje
Wybieram
VoucherPodarunkowy
Zawsze trafiony prezent!
ekstremalny voucher prezentowy

EkstremalnaMapa Polski
ekstremalna mapa Polski
Zobacz lokalizacje
EkstremalnaMapa Polski
Tu znajdziesz wszystkie extremalne vouchery i prezenty z adrenaliną
Znalezionych lokalizacji 70
 

Opis produktu

Proponowana karta podarunkowa to szansa na przygodę! Właściciel vouchera pozna podstawy bezpiecznego nurkowania swobodnego, sprzęt nurkowy i technikę nurkowania oraz nabędzie umiejętność planowania i organizowania bezpiecznych nurkowań. Wszystkie te umiejętności zdobędzie podczas kursu basenie zakończonych egzaminem teoretycznym (uczestnik kursu otrzyma wszystkie potrzebne materiały). Ponadto wykona nurkowania w wodach otwartych (w jeziorze lub w kamieniołomie). Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Nie ważne, czy jest to prezent dla dziecka, czy dla dorosłego. Obdarowana osoba znajdzie się pod okiem profesjonalnego instruktora nurkowania, który będzie czuwał nad jej bezpieczeństwem. Kurs będzie odbywał się w dostosowanym do potrzeb Twojego bliskiego tempie, tak, by ten poczuł się odważnym i pewnym siebie.

Kurs PADI OPEN WATER DIVER to kurs podstawowy nurkowania w systemie PADI. Certyfikat, który otrzyma osoba kończąca kurs, jest międzynarodowy i uprawnia do nurkowania na całym świecie do 18 metrów razem z partnerem, który ma również minimum podstawowy stopień nurkowania. Kurs PADI OWD można rozpocząć po ukończeniu 10 roku życia:
- do 14 roku życia kończy się certyfikacją PADI Junior Open Water Diver (maksymalna głębokość 12 m),
- kursanci, którzy ukończyli 15 rok życia otrzymują certyfikat PADI Open Water Diver i mogą nurkować do 18 metrów.

Zarówno część teoretyczna, jak i basenowa będzie odbywała się na basenie sportowym w Jarocinie, część dotycząca wód otwartych będzie odbywała się nad jeziorem (wybór jeziora bądź kamieniołomu w zależności od widoczności).

Program pozwala zarówno dzieciom, jak i dorosłym na rozwijanie umiejętności nurkowania i poszerzanie wiedzy o nowej umiejętności, jaką jest nurkowanie oraz daje dużo dobrej, prawdziwej zabawy. Kurs odbędzie się początkowo w basenie krytym w ciepłej wodzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nurkowania, następnie przeniesie do otwartych zbiorników wodnych.

Podaruj bliskiemu przygodę, pozytywne emocje, które na zawsze już będzie wiązał z prezentem otrzymanym od Ciebie!

Szczegółowe informacje

W skład vouchera wchodzi:
Wariant 1.
- Przeszkolenie teoretyczne i praktyczne (basen i jezioro),
- egzamin,
- zapewniony sprzęt na czas trwania kursu (dodatkowo płatny certyfikat w zależności od opłat PADI),
- opieka profesjonalistów,
- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).
Wariant 2.
- Dwie doby hotelowe bez śniadania w pokoju dwuosobowym dla dwóch osób,
- Przeszkolenie teoretyczne i praktyczne (basen i jezioro),
- egzamin,
- zapewniony sprzęt na czas trwania kursu (dodatkowo płatny certyfikat w zależności od opłat PADI),
- aquapark bez ograniczeń od 6:30 do 22:00,
- kurs nurkowania dla dwóch osób przez 3 pełne dni od 9:00 do 22:00
- opieka profesjonalistów,
- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:
- miejsce, do którego skierowany jest voucher: Jarocin lub wyjazd nad jezioro, a nawet za granicę - tylko w przypadku wariantu 1. Kurs 5 zajęć basenowych po 45 min., 4 nurkowania na wodach otwartych, 5 wykładów, egzamin teoretyczny - termin i czas trwania do ustalenia.
- W przypadku wariantu 2 - dwie doby hotelowe, kurs nurkowania trzy pełne dni od 9:00 do 22:00. Oferta ważna tylko w wakacje od 1 czerwca do 23 września.
- W roku szkolnym zajęcia basenowe dostępne w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od godz. 18:00, a w soboty i niedziele od 15:00, w wakacje bez ograniczeń.
- Wymagania: ukończone 10 lat, podstawowa umiejętność pływania, osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę prawnego opiekuna, przed kursem wypełniany jest formularz oświadczenia medycznego.
- Warunki rezerwacji: rezerwacji lub zmian w rezerwacji należy dokonać na min. 5 dni roboczych przed pożądanym terminem i nie później niż 28 dni przed końcem ważności vouchera.

Warianty cenowe vouchera:
Wariant 1. - 1200 zł (dodatkowo płatny certyfikat w zależności od opłat PADI)
Wariant 2. - 3000 zł

Rekomendowane dla

DLA CHŁOPAKA | DLA MĘŻA: Mężczyzna Twojego życia wraca od jakiegoś czasu z pracy lub z zajęć zmęczony i bez energii? Zadbaj o jego zdrowie i podaruj mu voucher na kurs nurkowania. Jego organizm podziękuje Ci za to, a Ty będziesz świadkiem, jak budzi się w nim nowa pasja! Niech znowu poczuje się jak superbohater, tylko, że tym razem w podwodnym świecie. Już słyszysz jak chwali się przed rodziną i przyjaciółmi nową umiejętnością? Koledzy z pracy też usłyszą te historie!

DLA DZIECKA: Szukasz pomysłu na zmotywowanie Twojego dziecka do ruchu i zabawy? Rodzice mają często poważne zmartwienia dotyczące wad postawy ich dziecka. Ale mamy na to sposoby! Karta podarunkowa na kurs nurkowania sprawi cuda z sylwetką Twojej pociechy, ale także otworzy przed nią nowe możliwości, emocje i przygody! Daj mu zmierzyć się z podwodnym światem i miej pewność, że jest bezpieczne - możesz nurkować z nim.

Recenzje

Ocenianie produktów jest dostępne, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów aby wpisać frazy.

Prezentowe Pogotowie

Czyli jak dobrać idealny prezent ;)

  • pogotowie prezentowe Zastanawiasz się, jak zaskoczyć bliską Ci osobę i jaki pomysł na prezent będzie najlepszy? Podaruj jej moc niezapomnianych wrażeń –...
  • pogotowie prezentowe „W dziczy z Bearem Gryllsem” – popularny program, dzięki któremu spopularyzowała się szkoła przetrwania, a obozy survivalowe stały się hitem...
  • pogotowie prezentowe Zastanawiasz się nad super prezentami dla swoich znajomych? Zbliża się święto bliskiej Ci osoby, a Ty szukasz dla niej niezwykłego prezentu...
  • pogotowie prezentowe Szukasz ciekawego pomysłu na wieczór kawalerski dla najlepszego kumpla albo brata? Jeśli w piersi przyszłego Pana Młodego bije serce łowcy...
  • pogotowie prezentowe Zastanawiałeś się kiedyś jak wielkim wyzwaniem jest bycie ojcem? Opieka nad dzieckiem to nieraz prawdziwa szkoła przetrwania. Niejednokrotnie dumę i...