Voucher na kurs RESCUE DIVER dla przyszłego nurka – ratownika | Wrocław

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient


Nurkowanie to pasja, która często pochłania znaczną część życia człowieka. Jeśli w gronie Twoich przyjaciół lub rodziny jest osoba, która niedawno złapała bakcyla do tego pasjonującego sportu, wesprzyj ją rozwijaniu umiejętności i podaruj jej voucher na kurs Rescuediver.
Cena  od 900,00 zł

Dostępność: W magazynie

-- Wybierz --
Cena  od 900,00 zł

Darmowe

DIY - czyli zrób to sam

+30 zł

Ozdobne pudełko

WybierzOpakowanie
Wybierz gotowe opakowanie lub jeden z darmowych szablonów.
Rezygnuje
Wybieram
VoucherPodarunkowy
Zawsze trafiony prezent!
sportowy voucher prezentowy

SportowaMapa Polski
sportowa mapa Polski
Zobacz lokalizacje
SportowaMapa Polski
Tu znajdziesz wszystkie vouchery sportowe
Znalezionych lokalizacji 57
 

Opis produktu

Jeśli szukasz prezentu, który będzie odpowiedzią na życzenia początkującego nurka to kurs na nurka-ratownika będzie strzałem w dziesiątkę. Dzięki voucherowi bliski będzie przygotowany na każdą podwodną ewentualność i nawet w najniebezpieczniejsze głębiny nie będą mu straszne. Kurs rescuediver będzie idealnym prezentem dla miłośnika podwodnych przygód.


W trakcie dwudniowego szkolenia uczestnik dowie jak radzić sobie w 12 niebezpiecznych sytuacjach, które mogą spotkać go w czasie nurkowania. Kurs jest podzielony na zajęcia teoretyczne oraz praktykę. Całość podzielona jest na 5 części w których uczestnik dowie się w jaki sposób udzielić sobie pomocy, pozna zagadnienia pierwszej pomocy nurkowej , jak radzić sobie w sytuacji zagrożenia oraz podczas wystąpienia problemów ze sprzętem. Zajęcia teoretyczne kończą się powtórką wiadomości oraz egzaminem.

W części praktycznej kursant dowie sie jak asystować i reagować na panikę osoby która nurkuje razem z nim, co zrobić w sytuacji, gdy nurek jest nieprzytomny bądź zaginie w głębinach. W jaki sposób rozpocząć sztuczne oddychanie w wodzie i jak bezpiecznie zdjąć sprzęt podczas udzielania takiej pomocy. Przekazane zostaną mu również informacje o tym jak pomóc osobie w warunkach ciśnieniowych, a także jak prawidłowo wynurzać się.

Ważna informacją jest to że kurs nie poszerza w sposób formalny uprawnień nurka, jednak jest konieczny by móc przystąpić do kursu Divemastera.

Szczegółowe informacje

W skład pakietu wchodzi:
- 2-dniowe szkolenie obejmujące przygotowanie praktyczne i teoretyczne dla osób, które chcą starać się o uzyskanie dalszych stopni zawodowych.
- wejście na akwen, butle z gazem, a także podręcznik kursanta.
- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

Ważne informacje:
Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Aby móc przystąpić do kursu należy mieć ukończone minimum 12 lat,Posiadać certyfikat PADI Advance Open WaterDiver lub stopień równorzędny a także należy posiadać potwierdzenie na 20 zalogowanych nurkowań w tym nurkowania głębokie oraz nawigacyjne.

Rekomendowane dla

DLA MĘŻA: szukasz prezentu na urodziny dla męża, który odkrył w sobie wielką pasję do nurkowania? Spraw by żadna sytuacja pod wodą go nie zaskoczyła i podaruj mu voucher na rescuediver. Dzięki temu już zawsze będziesz o niego spokojna.

DLA KOLEŻANKI: Twoja koleżanka niedawno zaczęła nurkować i ma już za sobą pierwsze kroki? Spra w by poszerzała swoje umiejętności i podaruj jej voucher rescuediver . Razem cieszcie się z jej podwodnych sukcesów.

Recenzje

Ocenianie produktów jest dostępne, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów aby wpisać frazy.

Prezentowe Pogotowie

Czyli jak dobrać idealny prezent ;)

  • pogotowie prezentowe Zastanawiasz się, jak zaskoczyć bliską Ci osobę i jaki pomysł na prezent będzie najlepszy? Podaruj jej moc niezapomnianych wrażeń –...
  • pogotowie prezentowe Zastanawiasz się nad super prezentami dla swoich znajomych? Zbliża się święto bliskiej Ci osoby, a Ty szukasz dla niej niezwykłego prezentu...
  • pogotowie prezentowe Chodzenie po sklepach nie jest Twoją mocną stroną? Od dłuższego czasu szukasz prezentu dla rodzeństwa, przyjaciela czy po prostu znajomego...
  • pogotowie prezentowe Twoja druga połówka nie wyobraża sobie życia bez wody? Pływanie to największa pasja osoby bliskiej Twojemu sercu? Każde wakacje spędzacie...
  • pogotowie prezentowe Dzień dziecka zbliża się wielkimi krokami, zatem czas przygotować zapierającą dech podwodną przygodę. Nauka pływania lub nurkowania to doskonała okazja...