× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs RESCUE DIVER dla przyszłego nurka – ratownika | Wrocław
Voucher na kurs RESCUE DIVER dla przyszłego nurka – ratownika | Wrocław

Nurkowanie to pasja, która często pochłania znaczną część życia człowieka. Jeśli w gronie Twoich przyjaciół lub rodziny jest osoba, która niedawno złapała bakcyla do tego pasjonującego sportu, wesprzyj ją rozwijaniu umiejętności i podaruj jej voucher na kurs Rescuediver.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1650.00 zł

gift Voucher na kurs RESCUE DIVER dla przyszłego nurka – ratownika | Wrocław

Jeśli szukasz prezentu, który będzie odpowiedzią na życzenia początkującego nurka to kurs na nurka-ratownika będzie strzałem w dziesiątkę. Dzięki voucherowi bliski będzie przygotowany na każdą podwodną ewentualność i nawet w najniebezpieczniejsze głębiny nie będą mu straszne.

Kurs rescuediver będzie idealnym prezentem dla miłośnika podwodnych przygód. W trakcie dwudniowego szkolenia uczestnik dowie jak radzić sobie w 12 niebezpiecznych sytuacjach, które mogą spotkać go w czasie nurkowania. Kurs jest podzielony na zajęcia teoretyczne oraz praktykę. Całość podzielona jest na 5 części w których uczestnik dowie się w jaki sposób udzielić sobie pomocy, pozna zagadnienia pierwszej pomocy nurkowej , jak radzić sobie w sytuacji zagrożenia oraz podczas wystąpienia problemów ze sprzętem. Zajęcia teoretyczne kończą się powtórką wiadomości oraz egzaminem. W części praktycznej kursant dowie sie jak asystować i reagować na panikę osoby która nurkuje razem z nim, co zrobić w sytuacji, gdy nurek jest nieprzytomny bądź zaginie w głębinach. W jaki sposób rozpocząć sztuczne oddychanie w wodzie i jak bezpiecznie zdjąć sprzęt podczas udzielania takiej pomocy. Przekazane zostaną mu również informacje o tym jak pomóc osobie w warunkach ciśnieniowych, a także jak prawidłowo wynurzać się. Ważna informacją jest to że kurs nie poszerza w sposób formalny uprawnień nurka, jednak jest konieczny by móc przystąpić do kursu Divemastera.

W skład pakietu wchodzi:

  • 2-dniowe szkolenie obejmujące przygotowanie praktyczne i teoretyczne dla osób, które chcą starać się o uzyskanie dalszych stopni zawodowych.
  • wejście na akwen, butle z gazem, a także podręcznik kursanta.
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

 

Ważne informacje: Voucher ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu. Aby móc przystąpić do kursu należy mieć ukończone minimum 12 lat,Posiadać certyfikat PADI Advance Open WaterDiver lub stopień równorzędny a także należy posiadać potwierdzenie na 20 zalogowanych nurkowań w tym nurkowania głębokie oraz nawigacyjne.

DLA MĘŻA:

Szukasz prezentu na urodziny dla męża, który odkrył w sobie wielką pasję do nurkowania? Spraw by żadna sytuacja pod wodą go nie zaskoczyła i podaruj mu voucher na rescuediver. Dzięki temu już zawsze będziesz o niego spokojna.

DLA KOLEŻANKI:

Twoja koleżanka niedawno zaczęła nurkować i ma już za sobą pierwsze kroki? Spra w by poszerzała swoje umiejętności i podaruj jej voucher rescuediver . Razem cieszcie się z jej podwodnych sukcesów.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.