× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na masaż leczniczy z terapią manualną | Warszawa
Voucher na masaż leczniczy z terapią manualną | Warszawa

Twój tata skarży się na ból w plecach? A może Twój mąż narzeka na bolące mięśnie? Podaruj im zaproszenie na masaż leczniczy z terapią manualną. Profesjonalny masażysta zajmie się bolącymi partiami ciała i przyniesie im ukojenie. Pokaż swoim najbliższym jak ważne jest dla Ciebie ich dobre zdrowie i samopoczucie, z pewnością będą Ci bardzo wdzięczni za okazaną troskę.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 100.00 zł

gift Voucher na masaż leczniczy z terapią manualną | Warszawa

Chciałbyś podarować swoim najbliższym prezent pełen troski i zdrowia?

Przekaż im voucher na masaż leczniczy z terapią manualną, dzięki któremu pozbędą się bólu mięśni oraz stawów i znowu będą mogli doskonale bawić się z Twoimi kilkuletnimi pociechami bez grymasu na twarzy.

Masaż leczniczy to intensywny zabieg wykonywany zazwyczaj bez użycia środka poślizgowego w leczeniu bólu mięśni, więzadeł, ścięgien, stawów całego ciała, wszelkich przeciążeń kręgosłupa, dyskopatii, rwy kulszowej, bólu głowy. Podczas zabiegu wykorzystywane są specjalistyczne techniki fizjoterapeutyczne m.in.: techniki mięśniowo – powięziowe, terapia punktów spustowych, masaż poprzeczny, funkcyjny, masaż tkanek głębokich oraz elementy z wybranych metod terapii manualnej (m.in. wg koncepcji Kaltenborn- Evjenth, Maitland, FDM). Masaż leczniczy przeprowadzony przez doświadczonych masażystów przyniesie znaczącą ulgę od bólu i poprawi codzienne funkcjonowanie.

Z pewnością obdarowana osoba będzie przeszczęśliwa, że może znowu swobodnie korzystać z uroków życia.

W skład pakietu wchodzi:

- 30 minutowy masaż leczniczy z terapią manualną,

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA DZIADKÓW:

Chciałbyś sprawić swoim dziadkom, których co i rusz coś łamie w krzyżu? Podaruj im zaproszenie na masaż leczniczy, zabieg wykonany rękoma doświadczonych profesjonalistów z pewnością przyniesie im ulgę i podniesie komfort życia.

DLA NIEGO:

Twój mąż przedobrzył z treningiem? Wyślij go na profesjonalny masaż, który ukoi ból mięśni i stawów, i sprawi, że znowu zobaczysz uśmiech na twarzy partnera.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.