× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na Lipo Laser Xante / Lublin
Voucher na Lipo Laser Xante / Lublin

Szukasz prezentu, najlepsze są takie upominki, które nie tylko będą praktyczne dla obdarowanego, ale też nawet po wielu latach będą mu służyć. Podaruj jej voucher na Lipo Laser Xante, dzięki której pożegna się z niechcianą tkanką tłuszczową. Zalety zabiegu: • likwidacja tkanki tłuszczowej, w tym niekiedy odkładającej się tylko w jednym miejscu ciała; • pobudzenie przemiany materii w organizmie; • modelowanie ciała oraz redukcja zbędnego cellulitu; • bezinwazyjne stosowanie, z możliwością użycia na każdej części ciała, • przyjemnie ciepły, relaksujący zabieg.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 200.00 zł

gift Voucher na Lipo Laser Xante / Lublin

Jeśli Twoja żona nie jest pełni zadowolona ze swojego ciała i chciałaby pozbyć się niechcianych kilogramów, które są widoczne w takich partiach ciała jak: brzuch, talia, broda, pośladki, uda lub ramiona, podaruj jej pakiet zabiegów, dzięki którym osiągnie zamierzony rezultat bez użycia skalpela!

Dzięki zabiegom oprócz redukcji tkanki tłuszczowej, poprawia się elastyczność skóry, która staje się nawilżona i dotleniona. Tkanka tłuszczowa jest zredukowana nawet z trudno dostępnych miejsc i to bez chirurgicznej ingerencji. W trakcie zabiegu nie zostają uszkodzone naczynia krwionośne ani włókna nerwowe, a tkanki miękkie zostają odmłodzone. Ponadto nie występuje efekt jo-jo więc trwale można cieszyć się uzyskanymi rezultatami. Spraw radość swojej żonie i podaruj jej sylwetkę o jakiej marzy.

Lipo laser Xante:

- intensywna redukcja tkanki tłuszczowej.

- zabiegi wyszczuplające, redukcja cellulitu.

- łagodzi uczucie zmęczenia.

- odblokowuje kanały przepływu limfy.

- stymuluje funkcje metaboliczne organizmu.

  Laser diodowy wykorzystywany do redukcji tkanki tłuszczowej  czas zabiegu 1 godzina, koszt 200 zł

Bezobsługowe urządzenie do zastosowania na wszystkich obszarach z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Ważne informacje:

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEJ:

Twoja żona chciałaby pozbyć się niechcianych fałdek na brzuchu? Diety i ćwiczenia nie pomagają? Spraw jej niespodziankę i podaruj jej voucher na zabieg liposukcji ultradźwiękowej, dzięki któremu osiągnie zamierzony efekt w bezbolesny sposób, bez efektu jo – jo. Zobaczysz, że jej wdzięczność nie będzie miała końca

DLA MAMY:

Twoja mama chciałaby aby jej podbródek wydawał się mniejszy? Podaruj jej zabieg liposukcji ultradźwiękowej, który w sposób bezbolesny, bez interwencji chirurga sprawi, że jej twarz będzie w końcu wyglądała tak jak tego pragnie. Efekty zabiegu są trwałe, a więc Twoja mama na zawsze zapomni o swoim mankamencie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.