× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na liposukcję ultradźwiękową | Lublin
Voucher na liposukcję ultradźwiękową | Lublin

Szukasz prezentu na 40-ste urodziny swojej żony? Najlepsze są takie upominki, które nie tylko będą praktyczne dla obdarowanego, ale też nawet po wielu latach będą mu służyć. Dlatego jeśli do Twojej żony nie docierają argumenty, że dla Ciebie jest taka samo piękna jak w dniu ślubu, to spraw by w pełni zaakceptowała swoje ciało i podaruj jej voucher na liposukcję ultradźwiękową, dzięki której pożegna się z niechcianą tkanką tłuszczową.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 120.00 zł

gift Voucher na liposukcję ultradźwiękową | Lublin

Jeśli Twoja żona nie jest pełni zadowolona ze swojego ciała i chciałaby pozbyć się niechcianych kilogramów, które są widoczne w takich partiach ciała jak: brzuch, talia, broda, pośladki, uda lub ramiona, podaruj jej pakiet zabiegów, dzięki którym osiągnie zamierzony rezultat bez użycia skalpela!

Zabieg polega na miejscowym wykorzystaniu ultradźwięków wraz z falą IR, która ogrzewa miejsce poddawane zabiegowi, dzięki czemu tkanka tłuszczowa staje się płynna, a fale dźwiękowe mogą wnikać głębiej, modelując sylwetkę. Dzięki zabiegom oprócz redukcji tkanki tłuszczowej, poprawia się elastyczność skóry, która staje się nawilżona i dotleniona. Tkanka tłuszczowa jest zredukowana nawet z trudno dostępnych miejsc i to bez chirurgicznej ingerencji. W trakcie zabiegu nie zostają uszkodzone naczynia krwionośne ani włókna nerwowe, a tkanki miękkie zostają odmłodzone. Ponadto nie występuje efekt jo-jo więc trwale można cieszyć się uzyskanymi rezultatami.

Spraw radość swojej żonie i podaruj jej sylwetkę o jakiej marzy.

W skład pakietu wchodzi:

- liposukcja ultradźwiękowa na wybraną partię ciała (brzuch, biodra, uda, pośladki)

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

. Ważne informacje:

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Ciąża i okres karmienia piersią, cukrzyca i słaba krzepliwość krwi, nosicielstwo wirusa HIV oraz przepuklina, zażywanie aspiryny lub innych środków przeciwzapalnych w ciągu 2 tygodni przed zabiegiem.

Przebyta choroba nowotworowa (do 5 lat po zakończaniu kuracji) oraz niewydolność serca i nadciśnienie tętnicze.

Choroby wirusowe i bakteryjne skóry, przerwana ciągłość naskórka, a także gorączka, osłabienie i wycieńczenie organizmu.

Osteoporoza i endoproteza w miejscu zabiegowym oraz obecność w okolicy zabiegowej ciał obcych, metalicznych oraz implantów,

Choroby neurologiczne: epilepsja, stwardnienie rozsiane.

Menstruacja a także rozruszniki zastawka serca oraz choroby wątroby.

DLA NIEJ:

Twoja żona chciałaby pozbyć się niechcianych fałdek na brzuchu? Diety i ćwiczenia nie pomagają? Spraw jej niespodziankę i podaruj jej voucher na zabieg liposukcji ultradźwiękowej, dzięki któremu osiągnie zamierzony efekt w bezbolesny sposób, bez efektu jo – jo. Zobaczysz, że jej wdzięczność nie będzie miała końca

DLA MAMY:

Twoja mama chciałaby aby jej podbródek wydawał się mniejszy? Podaruj jej zabieg liposukcji ultradźwiękowej, który w sposób bezbolesny, bez interwencji chirurga sprawi, że jej twarz będzie w końcu wyglądała tak jak tego pragnie. Efekty zabiegu są trwałe, a więc Twoja mama na zawsze zapomni o swoim mankamencie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.