× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na makijaż permanentny brwi lub ust | Warszawa
Voucher na makijaż permanentny brwi lub ust | Warszawa

Jeśli chodzi o makijaż, to chyba najwięcej naszej uwagi poświęcamy oczom lub ustom. Jednak poranny pośpiech sprawia, że rzadko make-up wychodzi idealnie, a przecież rano każda minuta dodatkowego snu jest na wagę złota prawda,? A gdyby tak nie musieć się malować?! Nie, to nie żart. Nie mówimy tutaj o wyjątkowym dniu, jakim jest Halloween, ale o każdym poranku, w trakcie którego zamiast stania przed lustrem, będzie można zjeść najważniejszy posiłek

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na makijaż permanentny brwi lub ust | Warszawa

Jeśli chcesz sprawić by poranki, Twojej mamy, siostry lub przyjaciółki przebiegały dużo wolniej niż dotychczas, by nie musiała błagać o zwolnienie łazienki, żeby móc zrobić sobie makijaż, spraw by była umalowana o każdej porze dnia i nocy. Podaruj jej voucher na makijaż permanentny brwi lub ust, dzięki któremu zaoszczędzi cenny czas i sprawi, że zawsze będzie wyglądać idealnie. Voucher umożliwia stylizację brwi jedną z najpopularniejszych obecnie metod, do której należy metoda piórkowo - woskowa, która polega na użyciu specjalnego pióra i precyzyjnym rysowaniu włosek po włosku upragnionych brwi, przy czym łuk brwi będzie wyglądał naturalnie. Obdarowana osoba może zdecydować się też na metodę standardową bądź na brwi cieniowane i pudrowe, które do złudzenia przypominają te naturalne i klientka nie będzie musiała obawiać się że efekt będzie „przesadzony”. W ramach vouchera, możemy zadbać o to, by usta naszej klientki prezentowały się zjawiskowo. Jeśli chodzi o metodę wypełnienia to może wybrać tę standardową, bądź wykonaną techniką aquarelle lips - cieniowaną, dzięki której jej usta będą prezentować się niezwykle subtelnie, za sprawą delikatnego pigmentowania czerwieni wargowej, która tworzy efekt, naturalnych bezkonturowych ust. Niezależnie od tego czy obdarowana będzie upiększać brwi czy usta, jest w dobrych rękach bowiem makijaż wykona certyfikowana linergistka Master Class. Nikt nie zrozumie kobiety lepiej niż druga kobieta. Dlatego podaruj jej to co sama chciałabyś dostać - więcej czasu na przyjemności.

W skład pakietu wchodzi: - makijaż permanentny brwi wykonany (do wyboru) metodą standardową, piórkowo-włoskową, brwi pudrowe, cieniowanie lub makijaż permanentny ust wykonany (do wyboru) techniką aquarelle lips - cieniowaną, standardowym wypełnieniem. - kawa lub herbata oraz słodka niespodzianka, - bon 25% rabatu na kolejny zabieg, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher jest ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.

DLA MAMY: Twoja mama niepotrzebnie denerwuje się co rano tym, że jej brwi znowu nie są symetryczne albo, że kreska się rozmazała, choć było już prawie dobrze? Oddaj jej brwi w ręce specjalistki i pokaż, że może być piękna niezależnie od tego jaka jest pora dnia. Dzięki zabiegowi na makijaż permanentny brwi lub ust, Twoja mama zyska więcej czasu dla siebie i będzie mogła lepiej zacząć każdy dzień. DLA KUZYNKI:Twoja kuzynka marzy o pięknych, ale zarazem naturalnie wyglądających ustach? Z okazji zbliżających się urodzin, podaruj jej voucher na makijaż permanentny brwi lub ust, który sprawi, że już zawsze jej usta będą wyglądały tak jak sobie tego życzyła.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.