× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Dla przyszłej panny młodej - voucher na makijaż ślubny | Bielsko-Biała
Dla przyszłej panny młodej - voucher na makijaż ślubny | Bielsko-Biała

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a Panna Młoda ma za zadanie olśnić wszystkich zebranych swoim wyglądem. Dlatego tak ważną kwestią jest makijaż ślubny. Podaruj swojej przyjaciółce voucher, dzięki któremu będzie cieszyła się idealnym makijażem i przyczyń się do tego, by ten dzień był niezapomniany.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 150.00 zł

gift Dla przyszłej panny młodej - voucher na makijaż ślubny | Bielsko-Biała

Jeśli bliska Ci osoba niedługo zmienia stan cywilny, a Ty zastanawiasz się jak pomóc w przygotowaniach, zatroszcz się o to, co najważniejsze, czyli o kwestie związane z urodą. Podaruj jej voucher na makijaż ślubny, który zachwyci nie tylko Pana Młodego, ale i wszystkich weselników. Makijaż ślubny musi być profesjonalnie wykonany.
Nasze wizażystki specjalizują się w uszczęśliwianiu przyszłych panien młodych, tworząc prawdziwe arcydzieła, które podkreślą ich urodę w tym najważniejszym dniu. Makijaż ślubny sprawia, że twarz wygląda świeżo, dzięki odpowiednim cieniom i kolorystyce dobrze prezentuje się w zarówno w zróżnicowanym oświetleniu oraz doskonale wychodzi na zdjęciach.
Przy czym jest tak trwały, że Panna Młoda nie musi obawiać się łez wzruszenia podczas składania przysięgi małżeńskiej, ani tego, że jej makijaż nie przetrwa całonocnych szaleństw na parkiecie. To będzie jej dzień, spraw by był niezapomniany!

 

 

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher na makijaż ślubny
  • Nasze wizażystki specjalizują się w uszczęśliwianiu przyszłych panien młodych, tworząc prawdziwe arcydzieła, które podkreślą ich urodę w tym najważniejszym dniu.

Ważne informacje:

Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA SIOSTRY: Twoja młodsza siostra w końcu wychodzi za mąż? Doskonale pamiętasz z jakimi emocjami wiąże się ten dzień dlatego robisz wszystko, aby pomóc jej w przygotowaniach. Spraw, by tego dnia wyglądała zjawiskowo i podaruj jej voucher na makijaż ślubny, który przetrwa całonocną imprezę oraz będzie świetnie wyglądał zarówno w rzeczywistości jak i na fotografiach.
DLA KOLEŻANKI: Przypadła Ci zaszczytna funkcja druhny na ślubie swojej dobrej koleżanki? Podaruj jej niezwykły prezent jakim jest voucher na makijaż ślubny. Wykwalifikowane specjalistki od wizażu sprawią, że tego dnia Twoja koleżanka będzie wyglądała promiennie, a odpowiednio dobrany makijaż podkreśli jej wszystkie atuty. Pokaż jej , że tak jak ona chcesz, aby ten dzień był jednym z tych najpiękniejszych.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.