× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na masaż bańką chińską | Kraków
Voucher na masaż bańką chińską | Kraków

Szukasz idealnego prezentu na wyjątkową okazję dla bliskiej Ci osoby? Chcesz sprawić, by poczuła się zrelaksowana i wypoczęta, a nową energią zarażała otoczenie? Podaruj jej zaproszenie na masaż bańką chińską, który wprawi ją w doskonały nastrój i sprawi, że znów będzie chciało się żyć!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 60.00 zł

gift Voucher na masaż bańką chińską | Kraków

Jesteś na etapie poszukiwań prezentu dla zestresowanej pracą koleżanki? A może Twoja mama potrzebuje odskoczni od codziennych obowiązków.

Podaruj im więc masaż bańką chińską, dzięki któremu będą zrelaksowane, a ich skóra będzie elastyczna.

Na czym polega masaż bańką chińską? Już wyjaśniamy. Masaż bańką chińską to nieinwazyjna i skuteczna metoda stosowana w walce z cellulitem. Wykonuje się go za pomocą bańki próżniowej o okrągłym kształcie, która pod ciśnieniem zasysa skórę wraz z tkankami, przez co poprawia się ukrwienie skóry oraz przemiana materii, a organizm pozbywa się toksyn. Dzięki przyspieszonemu procesowi spalania tłuszczu ciało staje się smuklejsze i jędrniejsze.

Spraw, by osoba obdarowana poznała spuściznę chińskiej medycyny naturalnej i pożegnała się ze skórką pomarańczową!

W skład pakietu wchodzi:

- masaż bańką chińską trwający 30 lub 60 minut,

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe:

- 30-minutowy masaż bańką chińską – 60 zł,

- 60-minutowy masaż bańką chińską – 80 zł.

Ważne informacje:

Długość trwania zabiegu obejmuje czas, jakiego potrzebuje klient, by przygotować się do zabiegu oraz czas, który trzeba poświęcić na ubranie się po masażu. Zaleca się, by po wykonanym zabiegu odpocząć w pozycji siedzącej, tak by uniknąć powikłań związanych z ewentualnym szokiem temperaturowym.

Przeciwwskazania do zabiegu: nadciśnienie tętnicze, zapalenie żył, żylaki i tętniaki, zakrzepowe zapalenie żył, ostre stany zapalne, choroby nowotworowe, zmiany ropne, łuszczyca, duża gorączka, zaawansowana osteoporoza, miesiączka, epilepsja, a także zapalenie trzustki i wątroby itp. Klient, który decyduje się skorzystać z zabiegu, równocześnie stwierdza, że nie występują u niego powyższe przeciwwskazania.

DLA MAMY:

Twoja mama to kobieta, która jak nikt potrafi poświęcić się dla innych? Potrzeby całej rodziny są dla niej priorytetem więc często zapomina o sobie? Pokaż, że to Ty o niej pamiętasz i doceniasz jej starania. Podaruj jej voucher na masaż bańką chińską dzięki któremu znów będzie mogła cieszyć się jędrną skórą.

DLA SIOSTRY:

Twoja siostra mimo młodego wieku boryka się z uciążliwym cellulitem, który stanowi dla niej źródło kompleksów? Spraw by znowu czuła się piękna i atrakcyjna! Podaruj jej voucher na zabieg bańką chińską, dzięki któremu jej ciało będzie elastyczne i sprężyste. Niech znowu uśmiecha się do siebie w lustrze.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.