× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na masaż klasyczny  | Białystok
Voucher na masaż klasyczny | Białystok 30 minut

Zastanawiasz się jaki prezent najbardziej ucieszyłby Twoją babcię, która jak większość osób w jej wieku skarży się na dolegliwości bólowe? Pokaż jej, że może żyć aktywnie i zapomnieć co to dyskomfort. Podaruj jej voucher na masaż klasyczny, dzięki któremu nie tylko będzie mogła cieszyć się życiem bez bólu, ale też pozna smak prawdziwego relaksu.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 70.00 zł

gift Voucher na masaż klasyczny | Białystok

Jeśli zależy Ci na tym, by bliska osoba wiodła szczęśliwe i aktywne życie, to podaruj jej prezent, który w znaczący sposób poprawi jej samopoczucie. Mowa o voucherze na masaż klasyczny. Ten rodzaj zabiegu znany jest już od ponad 3000 lat, a jego cudowne właściwości do dnia dzisiejszego są doceniane zarówno przez pacjentów jak i lekarzy. Masaż jest nieinwazyjną i bezbolesną formą terapii, która polega na wyciskaniu, ugniataniu, oklepywaniu, roztrząsaniu, wibracji czy wałkowaniu danych partii ciała powodując rozluźnienie mięśni oraz poprawę ruchomości stawów. Masaż klasyczny korzystnie działa też na układ nerwowy, krwionośny, czy limfatyczny – dzięki temu zabiegowi organizm staje się lepiej dotleniony. Ponadto w skutek tego zabiegu poprawia się też nastrój i złagodzone zostają dolegliwości bólowe. Spraw, by Twoi bliscy czuli się w pełni sprawni i zdrowi. Tak niewiele czasem trzeba, by życie stało się lepsze.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na masaż klasyczny
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA TATY: Kto powiedział, że faceci nie korzystają z usług gabinetu masażowego? Podaruj swojemu tacie, na zbliżające się urodziny, zaproszenie na całościowy masaż relaksacyjny, podczas którego doświadczy jak całe napięcie po prostu znika, tętno wyrównuje, a myśli w głowie się uspokajają. Podaruj mu chwile tylko dla siebie.
DLA KOLEŻANKI: Twoja koleżanka nigdy nie korzystała z dobrodziejstw masażu? Spraw jej niespodziankę i podaruj jej pierwszy w jej życiu relaksacyjny masaż całego organizmu, dzięki któremu będzie mogła odpocząć i zrelaksować się. Zobaczysz, że nie będzie chciała opuścić gabinetu. :)

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.