× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na masaż klasyczny | Gdańsk
Voucher na masaż klasyczny | Gdańsk

Zastanawiasz się jaki prezent najbardziej ucieszyłby Twoją babcię, która jak większość osób w jej wieku skarży się na dolegliwości bólowe? Pokaż jej, że może żyć aktywnie i zapomnieć co to dyskomfort. Podaruj jej voucher na masaż klasyczny, dzięki któremu nie tylko będzie mogła cieszyć się życiem bez bólu, ale też pozna smak prawdziwego relaksu.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na masaż klasyczny | Gdańsk

Jeśli zależy Ci na tym, by bliska osoba wiodła szczęśliwe i aktywne życie, to podaruj jej prezent, który w znaczący sposób poprawi jej samopoczucie. Mowa o voucherze na masaż klasyczny. Ten rodzaj zabiegu znany jest już od ponad 3000 lat, a jego cudowne właściwości do dnia dzisiejszego są doceniane zarówno przez pacjentów jak i lekarzy. Masaż jest nieinwazyjną i bezbolesną formą terapii, która polega na wyciskaniu, ugniataniu, oklepywaniu, roztrząsaniu, wibracji czy wałkowaniu danych partii ciała powodując rozluźnienie mięśni oraz poprawę ruchomości stawów. Masaż klasyczny korzystnie działa też na układ nerwowy, krwionośny, czy limfatyczny – dzięki temu zabiegowi organizm staje się lepiej dotleniony. Ponadto w skutek tego zabiegu poprawia się też nastrój i złagodzone zostają dolegliwości bólowe. Spraw, by Twoi bliscy czuli się w pełni sprawni i zdrowi. Tak niewiele czasem trzeba, by życie stało się lepsze.
W skład pakietu wchodzi: - voucher na masaż klasyczny całościowy lub częściowy, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: - 30-minutowy masaż klasyczny częściowy – 100 zł. - 60-minutowy masaż klasyczny całościowy – 150 zł, Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.
DLA BABCI: Twoja babcia mimo swojego wieku zawsze była osobą aktywną? Niestety, zauważyłaś, że od jakiegoś czasu przyjmuje coraz więcej leków przeciwbólowych i nie jest w stanie swobodnie się poruszać? Oddaj ją w ręce specjalistów, a po bólu nie będzie ani śladu. Dzięki masażowi klasycznemu poprawi się także ruchomość w stawach, a Twoja babcia wróci do swojego dawnego życia. DLA SIOSTRY: Twoja siostra chciałaby odpocząć? Całe dnie spędza za biurkiem przygotowując się do matury i nic dziwnego, że jej mięśnie są napięte, a kręgosłup nawet w tak młodym wieku zaczyna dawać się we znaki. Podaruj jej więc voucher na masaż klasyczny dzięki, któremu jej mięśnie zostaną rozluźnione, a ona nawet po całonocnej nauce będzie czuła się dobrze.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.