× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na masaż klasyczny | wiele opcji | Lublin
Voucher na masaż klasyczny | wiele opcji | Lublin Masaż klasyczny

Twoja ukochana babcia obchodzi niedługo urodziny? Pokaż jej jak bardzo ją kochasz i jak wiele jej zawdzięczasz, bo to ona sprawiła, że Twoje dzieciństwo było radosne i szczęśliwe. Zastanawiasz się w jaki sposób to zrobić? Oprócz słów warto podarować jej prezent, dzięki któremu lepiej się poczuje i zapomni o bólu kręgosłupa lub karku. Podaruj jej voucher na masaż klasyczny lub dermomasaż, który nie tylko przyniesie jej ulgę, ale również odpręży i

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 100.00 zł

gift Voucher na masaż klasyczny | wiele opcji | Lublin

Jeśli szukasz odpowiedniego prezentu dla swojej babci, gwarantujemy, że nic jej tak nie ucieszy jak masaż klasyczny lub masaż połączony z dermomasażem.

Jeśli Twoja babcia narzeka na bóle kręgosłupa bądź karku lub nóg masaż klasyczny dzięki odpowiedniej stymulacji fizjoterapeuty skutecznie zniweluje napięte mięśnie i sprawi, że ból zniknie. Natomiast dermomasaż dzięki rolce z głowicą, w której umieszczone są specjalne kulki pracujące pod ciśnieniem, poradzi sobie z naprawdę uporczywym bólem, usprawni krążenie, wpłynie na eliminację toksyn z organizmu, a także skutecznie odpręży całe ciało.

Spraw by tegoroczne urodziny były dla babci wyjątkowe i by prawdziwie odpoczęła w gabinecie masażu, co wpłynie na zachowanie równowagi pomiędzy jej umysłem a ciałem.

W skład pakietu wchodzi:

- voucher na godzinny masaż klasyczny lub masaż klasyczny z dermomasażem (patrz wybrane opcje),

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe:

- Masaż klasyczny – 80 zł,

- Masaż klasyczny z dermomasażem – 100 zł.

Ważne informacje:

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA MAMY:

Twoja mama jest przeciążona pracą zawodową i obowiązkami domowymi? Spraw by choć przez jeden dzień mogła odpocząć i zaproś ją do gabinetu masażowego na masaż klasyczny, który przyniesie jej szybką ulgę w bólowych dolegliwościach. Zobaczysz jak wielka będzie jej wdzięczność.

DLA KOLEŻANKI:

Szukasz prezentu na imieniny koleżanki z pracy? Podaruj jej masaż klasyczny z dermomasażem, dzięki któremu pozbędzie się cellulitu, uelastyczni skórę i w końcu przestanie narzekać na swój wygląd. Spraw by uwierzyła w swoją atrakcyjność i znowu zaczęła się uśmiechać.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.