× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na masaż relaksacyjny | Kraków
Voucher na masaż relaksacyjny | Kraków

Twój ukochany po raz kolejny wziął nadgodziny? Wiesz, że ma obciążającą pracę, a stres powoduje, że zaczął mieć problemy z koncentracją i zasypianiem? Chciałabyś mu pomóc, bo wiesz, że długotrwały stres może naprawdę odbić się na jego zdrowiu? Postaw na relaks! Gdzie? Najlepiej w Gabinecie SPA Kasi - oboje przekonajcie się o cudownych właściwościach masażu.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 50.00 zł

gift Voucher na masaż relaksacyjny | Kraków

Najlepsze prezenty to te, których się nie spodziewamy, dawane bez okazji. Mają one na celu jedynie przynieść radość obdarowanemu, a jego uśmiech jest dla nas największą nagrodą.

Dlatego jeśli lubisz bez powodu uszczęśliwiać bliskich to voucher na masaż relaksacyjny będzie prezentem idealnym.

Na czym polega tajemnica tego zabiegu? Otóż działa on zarówno na ciało i psychikę, a w trakcie masażu często wykorzystywana jest aromaterapia, dzięki której klient może wejść głębiej w stan relaksu. Wykonywanie masażu ułatwiają środki poślizgowe, takie jak oliwka, dzięki którym osoba masowana doświadcza delikatnych lecz stanowczych ruchów, które odpowiednio wykonane sprawiają, że poprawia się ukrwienie organizmu i całe napięcie znika.

Jest to doskonały sposób na to by odpocząć po ciężkim dniu, by pozbyć się stresu, wewnętrznie uspokoić i odprężyć. Twój ukochany zasługuje na chwilę relaksu, podaruj mu ją już dziś!

W skład pakietu wchodzi:

- masaż relaksacyjny trwający 30 lub 60 minut,

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe:

- 30-minutowy masaż relaksacyjny – 50 zł

- 60-minutowy masaż relaksacyjny – 80 zł

Ważne informacje:

Długość trwania zabiegu obejmuje czas, jakiego potrzebuje klient, by przygotować się do zabiegu oraz czas, który trzeba poświęcić na ubranie się po masażu. Zaleca się, by po wykonanym zabiegu odpocząć w pozycji siedzącej, tak by uniknąć powikłań związanych z ewentualnym szokiem temperaturowym. Przeciwwskazania do zabiegu: nadciśnienie tętnicze, zapalenie żył, żylaki i tętniaki, zakrzepowe zapalenie żył, ostre stany zapalne, choroby nowotworowe, zmiany ropne, łuszczyca, duża gorączka, zaawansowana osteoporoza, miesiączka, epilepsja, a także zapalenie trzustki i wątroby itp. Klient, który decyduje się skorzystać z zabiegu, równocześnie stwierdza, że nie występują u niego powyższe przeciwwskazania.

DLA KOLEŻANKI:

Podobno powinniśmy dawać ludziom prezenty, o których sami marzymy. A chyba nie ma osoby, która nie ucieszyłaby się z zaproszenia na masaż relaksacyjny, prawda? Więc jeśli szukasz prezentu, który naprawdę ucieszy Twoją koleżankę, podaruj jej chwile prawdziwego relaksu.

DLA SIOSTRY:

Zbliża się czas sesji poprawkowej i Twoja siostra niczym prawdziwy rycerz stanie do walki we wrześniu? :) Spraw, by miała jak najwięcej sił i mogła wygrać pojedynek z tym nierównym przeciwnikiem, jakim jest stres przedegzaminacyjny. Najlepiej niech pokona go w gabinecie masażu, w zaciszu którego podda się masażowi relaksacyjnemu. Zobaczysz, że dzięki temu z łatwością i „na luzie”, zaliczy kolejny rok akademicki.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.