Voucher na masaż sportowy | Kraków

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient


Masz w domu zapalonego sportowca, dla którego sprawność jest najważniejsza i który raz po raz przekracza granice ciała? Dlatego kluczową sprawą w jego życiu są treningi, których za nic nie może opuścić. Czasem jednak bywa tak, że zbyt forsowny trening kończy się nieprzyjemną kontuzją, która wymusza zwolnienie tempa. Dlatego podaruj swojemu sportowcowi voucher na masaż – niech wróci do formy!
Cena  od 60,00 zł

Dostępność: W magazynie

* Pola wymagane

-- Wybierz --
Cena  od 60,00 zł

Darmowe

DIY - czyli zrób to sam

+30 zł

Ozdobne pudełko

WybierzOpakowanie
Wybierz gotowe opakowanie lub jeden z darmowych szablonów.
Rezygnuje
Wybieram
VoucherPodarunkowy
Zawsze trafiony prezent!
urodowa mapa Polski

UrodowaMapa Polski
urodowa mapa Polski
Zobacz lokalizacje
UrodowaMapa Polski
Tu znajdziesz wszystkie vouchery urodowe, w tym vouchery do SPA i vouchery na masaż.
Znalezionych lokalizacji 316
 

Opis produktu

Szukasz prezentu dla bliskiej Ci osoby, która cały swój wolny czas poświęca dążeniu do tego by mieć lepszą kondycję, sylwetkę, by pokonać samą siebie? Stąd te niezliczone godziny na pływalni, treningi piłkarskie, biegi na długie dystanse, sztuki walki? Jednak czasem trzeba zwolnić i bynajmniej nie z własnej woli, a z konieczności, jaką bywają kontuzje. Pomóż bliskiej osobie wrócić do formy - masaż sportowy przywróci jej pełnię sprawności.

Jeśli chodzi o technikę, to masaż sportowy w dużej mierze przypomina masaż klasyczny, lecz jest wykonywany bardziej energicznie i intensywniej. Jest to forma leczenia, dzięki której możliwe jest przywrócenie równowagi mięśniowo-szkieletowej, a także uwolnienie się od przykrych napięć mięśniowych. Masaż ten pomaga w powrocie do pełnej sprawności i likwiduje skutki nadmiernego treningu, rozgrzewa mięśnie, zapobiega powstawaniu kontuzji oraz niweluje prawdopodobieństwo wystąpienia zakwasów po ćwiczeniach.

Ruch to zdrowie! Podaruj ten prezent bliskiej Ci osobie.

Szczegółowe informacje

W skład pakietu wchodzi:
- masaż sportowy trwający 30 lub 60 minut,
- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe:
- 30-minutowy masaż sportowy – 60 zł
- 60-minutowy masaż sportowy – 80 zł

Ważne informacje:
Długość trwania zabiegu obejmuje czas, jakiego potrzebuje klient, by przygotować się do zabiegu oraz czas, który trzeba poświęcić na ubranie się po masażu. Zaleca się, by po wykonanym zabiegu odpocząć w pozycji siedzącej, tak by uniknąć powikłań związanych z ewentualnym szokiem temperaturowym.

Przeciwwskazania do zabiegu: nadciśnienie tętnicze, zapalenie żył, żylaki i tętniaki, zakrzepowe zapalenie żył, ostre stany zapalne, choroby nowotworowe, zmiany ropne, łuszczyca, duża gorączka, zaawansowana osteoporoza, miesiączka, epilepsja, a także zapalenie trzustki i wątroby itp. Klient, który decyduje się skorzystać z zabiegu, równocześnie stwierdza, że nie występują u niego powyższe przeciwwskazania.

Rekomendowane dla

DLA KOLEŻANKI: Twoja koleżanka tak bardzo chciała być fit, a przy okazji pobić swój życiowy rekord na enodomondo, że nabawiła się kontuzji? Przynieś jej ulgę i podaruj jej voucher na masaż sportowy, dzięki któremu już niedługo znowu pobiegnie, ile sił w nogach.

DLA BRATA: Twój brat to typowy nastolatek, dla którego treningi piłkarskie to rzecz święta? Marzy o on o wielkiej karierze, dlatego nie odpuści żadnego z nich? Pokaż mu, że warto zapobiegać ewentualnym kontuzjom i zakwasom i zaproś go na masaż sportowy, dzięki któremu osiągnie jeszcze lepsze wyniki.

Recenzje

Ocenianie produktów jest dostępne, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów aby wpisać frazy.

Prezentowe Pogotowie

Czyli jak dobrać idealny prezent ;)

  • pogotowie prezentowe Walentynki są niebawem i wiesz, że już czas pomyśleć o prezencie dla niego, ale wciąż brakuje Ci inspiracji? Nic dziwnego...
  • pogotowie prezentowe Dzień Kobiet nie musi bać się o swoją popularność. 8 marca z każdego zakamarka wychodzą rymowane życzenia, flora w bukietach...
  • pogotowie prezentowe Obecność na komunii potwierdzona. Nowa sukienka kupiona. Wizyta u fryzjera umówiona. Zostało już tylko jedno. Z jakim prezentem pojawić się...
  • pogotowie prezentowe Szukasz naprawdę trafionego prezentu urodzinowego dla bliskiej Ci osoby, która prowadzi stresujący tryb życia lub po prostu wiesz, że przydałaby...