× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na metamorfozę ciała z trenerem personalnym | Kraków
Voucher na metamorfozę ciała z trenerem personalnym | Kraków

Masz w swoim otoczeniu osobę, która chciałaby coś zmienić w swoim życiu? Nie chce już czuć się przemęczona i pozbawiona wigoru, a dużo oddałaby za to by czuć się dobrze ze swoim ciałem? Pomóż jej osiągnąć ten cel. Voucher na indywidualne spotkania z trenerem personalnym sprawią, że stanie się zupełnie inną osobą.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na metamorfozę ciała z trenerem personalnym | Kraków

Szukasz odpowiedniego prezentu dla osoby na której zdrowiu i dobrym samopoczuciu naprawdę Ci zależy? Postaw na coś, czego owoce będą widoczne jeszcze przez długi czas. Podaruj jej voucher na prawdziwą metamorfozę pod okiem trenera personalnego. Ten unikatowy prezent składa się z 9-ciu indywidualnych spotkań z osobą odpowiedzialną za metamorfozę obdarowanego. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzony jest szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia, trybu życia, sposobu odżywiania się. Następnie zostanie opracowany plan działania składający się z zestawu odpowiednio dobranych ćwiczeń jak i plan żywieniowy, który będzie zawierał specjalnie opracowaną dietę. Połączenie zarówno ćwiczeń jak i zdrowego odżywiania prawią, że osoba uczestnicząca w metamorfozie w krótkim czasie zauważy poprawę swojej sylwetki. Podczas 9 sesji z trenerem personalnym, uczestnik będzie miał możliwość opanowania ćwiczeń, które samodzielnie będzie wykonywał w domu, a także otrzyma potężną dawkę motywacji i wsparcie, które jest konieczne aby odnieść sukces.Metamorfoza dedykowana jest osobom bez względu na płeć i wiek. Jest dedykowana nie tylko tym, którzy walczą ze zbędnymi kilogramami, ale jest także odpowiednia dla tych, którzy chcą przygotować swoje ciało do wykonywania sportów, a także dla tych, którzy pragną zadbać o kondycję i ogólną sprawność organizmu. Podaruj komuś zdrowie w prezencie! W skład metamorfozy ciała wchodzą: - Pierwsza konsultacja. Na pierwszym spotkaniu trener przeprowadzi szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia, aktualnej formy fizycznej, nawyków żywieniowych oraz prowadzonego trybu życia - Indywidualny plan treningowy - to plan przygotowany z myślą o poprawie sprawności fizycznej. - Indywidualny plan żywieniowy - to spersonalizowana dieta, która będzie dostosowana do trybu życia uwzględniając preferencje smakowe. - 9 spotkań z trenerem personalnym - podczas spotkań z trenerem obdarowana voucherem osoba nauczy się prawidłowo wykonywać ćwiczenia z planu treningowego, który otrzyma, to także czas na zadawanie pytań na nurtujące tematy dotyczące zdrowego stylu życia!

W skład usługi wchodzą: - Pierwsza konsultacja. - Indywidualny plan treningowy. - Indywidualny plan żywieniowy. - 9 spotkań z trenerem personalnym, -wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), -eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Ważne informacje: Voucher ważny 6 miesięcy od daty zakupu. Uczestnik metamorfozy musi posiadać kartę benefit lub karnet do wybranego klubu fitness.

DLA MAMY: Twoja mama prowadzi siedzący tryb życia i często narzeka na ból kręgosłupa i kiepskie samopoczucie? Podaruj jej prawdziwą niespodziankę – voucher na metamorfozę pod okiem profesjonalnego trenera, a szybko zapomni o dolegliwościach i zauważy jak bardzo poprawiła się jej sylwetka. DLA NIEGO: Twój mąż chciałby popracować nad swoim ciałem? Ze smutkiem musisz przyznać, że masę już ma, ale rzeźby ciągle brak? Podaruj mu voucher na metamorfozę i bez obaw oddaj go w ręce profesjonalnego trenera personalnego, a w krótkim czasie wszystkie koleżanki będą zazdrościć Ci tego, że Twój ślubny to takie ciacho.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.