× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na plenerową lub biurową sesję biznesową | Gdańsk
Voucher na plenerową lub biurową sesję biznesową | Gdańsk

Jako szef masz obowiązek inspirować i motywować swoich pracowników. Macie w pracy ciągły natłok obowiązków, które z tajemniczego powodu nie znikają? Planujesz wspólną integrację i nie masz pojęcia od czego zacząć? Świetnym pomysłem jest podarowanie Twojemu działowi vouchera na sesję biznesową! Odejście się od komputerów na chwilę nie zaszkodzi firmie, a wspólnie spędzony czas przed aparatem i zdjęcia całej Waszej drużyny zintegrują i pokażą cechy współpracowników, których jeszcze nie znaliście! A może by tak zrobić casual friday? Niech fotograf przyjedzie i uchwyci Wasze zmagania.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 600.00 zł

gift Voucher na plenerową lub biurową sesję biznesową | Gdańsk

Sesja biznesowa (bez względu na to, czy zdecydujecie się na plener, czy przestrzeń biurową) jest świetnym pomysłem na nagrodzenie pracowników za ich ostatnie osiągnięcia i trud włożony do pomyślnego podpisania ważnej umowy.

Niech wiedzą, że ich doceniasz i zdajesz sobie sprawę, że zasłużyli sobie na chwilę zabawy. Sesja biznesowa to indywidualnie dopasowana sesja o wysokich walorach estetycznych z podkreśleniem osobowości fotografowanych osób. Wykonywana jest zazwyczaj w miejscu pracy z wykorzystaniem elementów wpływających na kreowanie wartości marki i jej pozytywny odbiór na rynku. Sesja ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują profesjonalnej wizytówki swojej osoby w internecie oraz dla firmy, która stara się ocieplić swój wizerunek. Bo zadowolony pracownik to podstawa! Profesjonalny fotograf sprawi, że przez godzinę Twoi pracownicy będą się świetnie bawić (sami wybierzecie, czy wolicie plener, czy przestrzeń biurową), a potem zostanie pamiątka, którą można oprawić i powiesić. Ściany biura nie muszą świecić pustkami. Niech sami zdecydują, czy wolą poważną sesję w garniturach i z teczkami, czy szaloną sesję przy kawie i ciastkach. Dla każdego poważnie myślącego przedsiębiorcy będzie to świetną, wizerunkową inwestycją! Voucher ten jest także świetnym pomysłem na prezent dla przyjaciela szukającego pracy.

Niech wyróżni się spośród innych kandydatów na dowolne stanowisko - w końcu “jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Tylko nie zapomnij dopisać życzeń do vouchera!

W skład vouchera wchodzi:

- sesja plenerowa lub biurowa biznesowa,

- 10 profesjonalnie obrobionych i wyretuszowanych zdjęć w wysokiej jakości,

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje: - voucher można zrealizować na terenie miast: Gdańsk, Gdynia, Sopot.

DLA PRZYJACIELA | DLA PRZYJACIÓŁKI:

Voucher na profesjonalną sesję biznesową jest doskonałym pomysłem na prezent dla znajomego poszukującego pracy. Znalezienie idealnej pracy w dzisiejszych czasach to nie tylko lata doświadczenia, idealne CV, odrobina szczęścia, znakomita znajomość języków, ale także doskonały wizerunek. Pomóż koledze lub koleżance wyróżnić się między innymi potencjalnymi kandydatami. Niech najlepsi pracodawcy się biją o możliwość zatrudnienia Twojego przyjaciela!

DLA PRACOWNIKÓW:

Karta prezentowa na biznesową sesję zdjęciową w prezencie dla pracowników będzie nie tylko idealnie dobranym podarunkiem, ale także sposobem na pokazanie, że doceniasz ich pracę i metodą na wprawienie ich w dobry nastrój. Zdjęcia gotowe do użycia w kampaniach reklamowych lub w prasie przydadzą się także głowom firm (czyli Tobie!) – w dzisiejszych czasach profesjonalne zdjęcia wizerunkowe są niemal tak samo ważne, jak wykształcenie czy wyższe stanowisko. Nie ma za co!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.