× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na wykonanie portretu w sepii lub węglu format B2 | cała Polska
Voucher na wykonanie portretu w sepii lub węglu format B2 | cała Polska

Zbliża się rocznica, urodziny lub uroczystość i szukasz wyjątkowego prezentu dla kogoś bliskiego? Kochasz sztukę i przedmioty unikalne, wykonane ręcznie, które będą wywoływać uśmiech i wzruszenie za każdym razem, kiedy na nie spojrzysz? Masz swoje ulubione zdjęcie najbliższych i chcesz zatrzymać czas, powiesić je na honorowym miejscu w domu w niezwykłej formie? To wspaniale! W takim razie wykonanie portretu, to pomysł idealny dla Ciebie :).

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na wykonanie portretu w sepii lub węglu format B2 | cała Polska

Prawie każdy z nas ma w domu przedmiot wyjątkowy, który wiąże się ze szczególnymi przeżyciami lub chwilami szczęścia. Takim przedmiotem może być portret bliskiej osoby, dziecka lub nawet pupilka. Możemy w ten sposób zatrzymać czas. Za każdym razem, kiedy będziemy patrzeć na portret lub pokazywać go bliskim, możemy wracać i przeżywać te chwile raz jeszcze. Nasze życie, dzieci, pupilki, bliscy i my sami, będziemy się zmieniać, ale portret pozostanie na zawsze ten sam. Portrety w sepii i węglu prezentują się bardzo elegancko i są znakomitym wyborem dla osób gustujących w pracach monochromatycznych. Portret zostanie wykonany przez artystę, który od ponad 10 laty zajmuje się ich tworzeniem. Zaproponuję Ci On taką formę prezentu lub pamiątki, która będzie trwać przez dziesiątki lat i stanie się bardzo ważną częścią waszego domu. Dzięki latom pracy i ciągłemu doskonaleniu warsztatu może zaproponować coś wyjątkowego, co wprawi w osłupienie i wzruszenie obdarowaną osobę. Jedyną rzeczą jaka jest potrzebna do wykonania takiej pracy, to dobre zdjęcie portretowanej osoby. Nie potrzeba do tego wielkich umiejętności lub specjalistycznego sprzętu fotograficznego. Często wystarczy ładne ujęcie „z ręki”, na którym nasi bliscy wyglądają wspaniale i dokładnie tak jak chcemy ich widzieć. Termin realizacji jest ustalany indywidualnie po zakupie vouchera.

W skład pakietu wchodzi: - doradztwo w zakresie wykonania i wyboru zdjęcia, z którego będzie wykonany portret, - ustalenie szczegółów (technika, kadr), - wykonanie portretu (bez skomplikowanego tła) w technice sepii lub węgla w formacie B2 - 50x70 cm, - naniesienie ewentualnych poprawek nie zmieniających ustalonych wcześniej szczegółów, - oprawa pracy w antyramę plexi, - wysyłka kurierem expressowym do każdego miasta w Polsce, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA MAMY/TATY: Portret naszego bobasa lub dorastającej pociechy, to wspaniały sposób na zachowanie tych pięknych i szybko przemijających chwil. Okazji jest mnóstwo. Chrzest, komunia, urodziny czy rocznice – każda z nich będzie świetnym momentem na taki prezent. DLA MIŁOŚNIKA PUPILI: Jeżeli Twoja żona/mąż/partner ma pieska, kotka lub inne zwierzątko, które zawsze wywołuje jej/jego uśmiech i jest częścią waszej rodziny, jego portret z pewnością będzie cudownym i wzruszającym prezentem.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.