× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na przejażdżkę  czołgiem "Pantera" + zwiedzanie Muzeum Techniki Wojskowej GRYF
Voucher na przejażdżkę czołgiem "Pantera" + zwiedzanie Muzeum Techniki Wojskowej GRYF

Szukasz pomysłu na urodzinowego dla swojego ukochanego dziadka, który zawsze był wielkim pasjonatem militariów wojennych i z zapartym tchem oglądał wszystkie dokumenty i seriale dotyczące II Wojny Światowej? Spraw by mógł doświadczyć przyjemności jakie niesie nie tylko oglądanie sprzętu wojennego, ale również jazda unikalnym czołgiem Pantera. Taka okazja nie zdarza się codziennie!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1250.00 zł

gift Voucher na przejażdżkę czołgiem "Pantera" + zwiedzanie Muzeum Techniki Wojskowej GRYF

Chcesz podarować swojemu Tacie i niezwykły, urodzinowy prezent? Jeśli tak to spełnij jego marzenie jakim jest przejażdżka prawdziwym czołgiem. I to nie byle jakim, ale legendarną Panterą, która uznana jest przez znawców militariów za jeden z najlepszych czołgów II Wojny Światowej. Mimo, że od czasu zakończenia wojny, minęło już kilkadziesiąt lat, to „Pantera” nadal zaskakuje swoimi parametrami technicznymi. Osiąga ona masę bojową aż do 35 ton i może poruszać się z prędkością 55 kilometrów na godzinę. Obdarowana voucherem osoba, wraz z czworgiem przyjaciół, będzie miała niepowtarzalną okazję by przejechać się Panterą. W trakcie 30- minutowej jazdy będzie okazja na zrobienie pamiątkowych zdjęć, zadawanie pytań kierującemu maszyną, a także możliwość zobaczenia jak wygląda czołg od wewnątrz. W cenie vouchera jest także nieograniczony czasowo bilet do muzeum, gdzie można podziwiać zabytkowe maszyny wojskowe, samochody oraz broń używaną w czasie II wojny światowej. Najlepszy prezent to ten, który dotyczy zainteresowań obdarowanego, dlatego jesteśmy pewni, że voucher do Muzeum Techniki Wojskowej GRYF i przejażdżkę czołgiem sprawi miłośnikowi militariów dużo radości! Przejażdżka odbywa się po poligonie znajdującym się na terenie Muzeum Techniki Woskowej GRYF w Dąbrówce. Na pokład czołgu „Pantera” zabieramy do 5 osób. Na przejażdżkę należy zarezerwować około 30 minut. W trakcie dynamicznej przejażdżki robimy krótką przerwę, w trakcie której goście mogą zamienić się miejscami, zwiedzić wnętrze czołg, zadać kierowcy ciekawe pytania, zrobić zdjęcia. Dodatkowo, w cenie jest zawarte zwiedzanie naszego Muzeum. Przejażdżka czołgiem "Pantera" + zwiedzanie muzeum

W skład pakietu wchodzi: - 30-minutowa przejażdżka czołgiem „Pantera” – dla 5 osób - wstęp do Muzeum Techniki Wojskowej - dla 5 osób - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA TATY: Twój tata to prawdziwy pasjonat wojskowej techniki? Jeśli tak to podaruj mu prezent, który nie tylko dostarczy mu olbrzymiej dawki radości, ale również rozwinie jego historyczne zainteresowania. Mowa o pakiecie na 30- minutową przejażdżkę czołgiem Pantera, który jest uznawany za największe osiągnięcie techniki wojennej w okresie II Wojny Światowej, po której będzie można zwiedzić muzeum techniki wojskowej. DLA BRATA: Twój brat od najmłodszych lat uwielbiał militaria? Pamiętasz w jak w dzieciństwie w wielkim skupieniu i zaangażowaniu sklejał modele czołgów? Ta pasja została mu do dziś, lecz pewnie przez myśl mu nie przeszło, że kiedykolwiek uda mu się przejechać czołgiem Panterą. Muzeum Techniki Wojskowej, stwarza taką możliwość, dlatego zrób bratu niespodziankę i podaruj mu ten niezwykły voucher.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.