× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na realizację autorskiego audiobooka | Poznań
Voucher na realizację autorskiego audiobooka | Poznań

Karta prezentowa na pamiątkowe nagranie ulubionej książki, opowiadania czy bajki jest wyjątkowym pomysłem na prezent dla bliskiej Tobie osoby. Zaskocz swoje dziecko, przyjaciółkę, mamę lub dziadka i spraw im ogromną radość kupując prezent, który będzie stanowić w przyszłości bezcenną pamiątkę na lata dla pokoleń. Nagrania odbywają się w Torzewski Studio, czyli profesjonalnym studio nagraniowym w Poznaniu.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na realizację autorskiego audiobooka | Poznań

Nagraj ulubioną bajkę Twojemu dziecku ! Ten wspaniały i unikatowy prezent na pewno zapisze się w pamięci Twojej pociechy na długie lata, a moment w którym usłyszy Twoje nagranie wywoła w nim nieopisaną radość i wzruszenie. A może to właśnie Twoje pociechy będą chciały zrobić prezent dziadkom i przeczytać im fragment książki? Będzie to oryginalny podarunek, który rozczuli serca babci i dziadka. A co powiesz na nagranie tomiku poezji dla Twojej ukochanej bądź ukochanego z okazji rocznicy ślubu? Istnieje wiele okazji, które sprzyjają podarowaniu bliskiej nam osobie tego wyjątkowego i nieszablonowego prezentu, który nie przeminie i będzie zapisany już na zawsze w postaci dźwięku. Zawodowy sprzęt, znakomita akustyka pomieszczeń oraz fachowa pomoc doświadczonego realizatora nagrań gwarantują uzyskanie wspaniałego, profesjonalnego efektu bez względu na Twoje umiejętności recytatorskie! Pełna swoboda i miła atmosfera pozwolą bezstresowo dokonać pamiątkowego nagrania.

W skład vouchera wchodzą: - Nagranie audiobooka o czasie trwania do 20 minut lub do 40 minut - Nieograniczona ilość czasu w studio na nagranie (w ciągu jednego dnia) - Fachowa pomoc ze strony realizatora w studio - Edycja i mix nagrania, możliwość darmowego podłożenia wybranej i dostarczonej przez siebie muzyki/podkładu muzycznego - Nagranie dostarczamy w postaci pliku dźwiękowego w najwyższej jakości dobrze znanej z płyt CD czyli .wav oraz dodatkowo w postaci pliku .mp3

DLA DZIECKA: Podaruj swojemu dziecku przepiękne nagranie jego ulubionej bajki! Ten jedyny w swoim rodzaju prezent na pewno wywoła w nim nieopisaną radość i zapisze się w jego pamięci na lata jako coś wyjątkowego! DLA RODZICÓW: Czy wyobrażasz sobie szczęście, jakie wywoła u nich tak niespodziewany i wyjątkowy prezent? Przeczytaj im fragment ulubionej książki lub tomiku poezji! DLA DRUGIEJ POŁÓWKI: Kiedy ostatni raz pomyślałeś o tym, żeby sprawić swojej drugiej połówce niepowtarzalny prezent, zrobić coś, czego w życiu by się po Tobie nie spodziewała? :) Przeczytaj jej tomik poezji lub fragment ulubionej książki, aby wyrazić swoją miłość w niekonwencjonalny sposób dając jej do zrozumienia, że jest dla Ciebie całym Światem! :)

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.