× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na rebranding – odświeżenie wizerunku firmy | cała Polska
Voucher na rebranding – odświeżenie wizerunku firmy | cała Polska

Znasz kogoś, kto zaczyna siwieć, albo rwać włosy z głowy przez dynamiczny rozwój mniejszych firm, przez co jego biznes zaczyna zostawać w tyle? Może Twój tata, albo mąż mają interes z wieloletnią tradycją, ale martwią się co będzie dalej? Pomóż im i spełnij marzenia powrotu do stabilizacji przez podarowanie im vouchera na rebranding! Niech grupa specjalistów pomoże uatrakcyjnić rodzinny biznes, wskrzesić jego nowoczesnego ducha i zwrócić uwagę nowych klientów.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na rebranding – odświeżenie wizerunku firmy | cała Polska

Jednym z pierwszych i najważniejszych celów każdej firmy (i tej początkującej, jak i obecnej już dłuższy czas na rynku) jest tak zwany branding, czyli proces kształtowania i umacniania marki. Chodzi o utrwalenie jej w świadomości konsumentów. Raczkujące dopiero start-upy mają łatwiej w tej dziedzinie, powstają od razu w dobie internetu i od razu ich właściciele dostosowują markę do dynamicznie zmieniających się trendów. Trudniej mają firmy, które od kilku lat są na rynku i sytuacja wymaga od nich nowego, lepszego wizerunku…

Tak jak włosy na głowie wymagają regularnych wizyt u dobrego fryzjera, tak biznes potrzebuje rebrandingu, czyli delikatnego ulepszenia wizerunku marki. Chodzi czasem o inny sposób reklamowania produktów i usług, nacisk na odmienne cechy, a także nowy charakter komunikacji z klientem. Na nowo trzeba przemyśleć, zaprojektować i wydrukować materiały firmowe, ulotki i plakaty. Praca nad zmianą wizerunku jest czasochłonna, a powstająca przez niewprawną rękę może wyjść groteskowa i niekorzystna. Ale od czego są profesjonaliści?

Agencja mogąca się pochwalić wieloma sukcesami na gruncie marketingu interaktywnego przyjmuje nawet najtrudniejsze wyzwania. Warsztat samochodowy wujka potrzebuje lepszej reklamy? A może salon kosmetyczny przyjaciółki zaczyna znikać pod wieloma szyldami w okolicy? Nie ma różnicy czy kuleje wysyłkowy sklep internetowy, hotel, czy park miniatur. Profesjonaliści są po to, aby im pomóc. Po konsultacjach (telefonicznych, albo online) z właścicielem firmy i zapoznaniu się z jej potrzebami, grupa specjalistów opracuje pomysły na nowe logo, ulotki, hasła reklamowe, foldery. Podrzuci też propozycje zmiany kampanii reklamowej, jeśli będzie taka potrzeba.

Nowe nie zawsze musi wypierać stare! Firmy oparte na rodzinnych, wieloletnich tradycjach trzeba szanować i pomagać im odnaleźć się w nowym świecie. Część z nich działała gdy nie było jeszcze internetu! Dając zmartwionemu właścicielowi przedsiębiorstwa voucher na odświeżenie wizerunku jego firmy pokazujesz, że wspierasz jego działania na dobre i na złe, a dodatkowo dajesz subtelną aluzję, że warto coś zmienić.

W skład pakietu wchodzi:

  • konsultacja biznesowa - wywiad w celu poznania preferencji klienta,
  • projekt graficzny/odświeżenie logo,
  • projekt graficzny wizytówek dwustronnych,
  • kreacja nowoczesnego hasła reklamowego dla marki,
  • wysyłka vouchera w ozdobnym opakowaniu (na specjalne życzenie za dopłatą).

 

Ważne informacje:

  • voucher można  zrealizować na terenie całej Polski online i telefonicznie.

DLA KOGO REKOMENDOWANY

DLA SZEFA: Każda firma przeżywa wzloty i upadki. W dzisiejszych czasach trzeba nadążać za nowymi trendami w każdej dziedzinie, także w biznesie. Szykuje się jakaś rocznica w firmie? A może nie wiecie co kupić wspaniałemu szefowi na święta lub urodziny? Oszczędźcie mu siwych włosów i kupcie voucher, dzięki któremu pojawią się nowi klienci, a biznes znowu zacznie się kręcić! Przecież rozwój firmy to także interes jej pracowników. Większy i lepszy rozgłos to więcej klientów, a więcej klientów to podwyżki i awanse podwładnych. A czasem wystarczy naprawdę niewiele…

DLA TATY: Twój tata przejął firmę po swoim ojcu, a ten jeszcze wcześniej po swoim? A może jeszcze Ty masz ją odziedziczyć za kilka lat? Tradycje są ważne, trzeba je kultywować. Nie można jednak zapominać o nucie świeżość, szczególnie w dzisiejszych czasach. Prawo rynku: kto nie nadąża, zostaje w tyle. Zasugeruj delikatnie pomysł wprowadzenia zmian, niech dumny (i czasem uparty) właściciel uzna, że sam wpadł na to. Zobaczysz jaki dumny będzie, gdy skonsultowane z nim projekty odnowy wizerunku wejdą w życie i przyciągną mnóstwo nowych klientów!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.