× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na redukcję zmarszczek | wiele opcji | Gdańsk
Voucher na redukcję zmarszczek | wiele opcji | Gdańsk

Coraz częściej widzisz jak Twoja mama stoi przed lustrem i w bardzo jasnym świetle ogląda zmarszczki powstałe na jej twarzy i szyi. Widzisz, że jak bardzo martwi się tym, że nawet najnowszej generacji krem, który ostatnio kupiła nie może rozwiązać tego problemu... Niestety, nie mamy wpływu na upływ czasu, ale możemy sprawić, by nasi bliscy nie odczuwali tego, że ich skóra się starzeje. Podaruj więc mamie voucher na redukcję zmarszczek - niech ci

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 300.00 zł

gift Voucher na redukcję zmarszczek | wiele opcji | Gdańsk

Jeśli chcesz sprawić, by bliska osoba przestała martwić się upływającym czasem i by znów promiennie się uśmiechała nie bacząc na to, że jej problem jakim są zmarszczki może się pogłębić to podaruj jej voucher na redukcję zmarszczek, by znowu była zadowolona z tego jak wygląda. Zmarszczki można skutecznie pokonać za pomocą preparatów jakim jest kwas hialuronowy i toksyna botulinowa. Kwas hialuronowy to jeden z podstawowych budulców naszej skóry, który spaja komórki tworzące tkanki. Jednak wraz z wiekiem jego ilość się zmniejsza, a więc skóra staje się, wiotka, wysuszona i mało elastyczna, co sprawia, że są widoczne zmarszczki i bruzdy. Jednak współczesna kosmetologia jest w stanie uzupełnić niedobory kwasu hialuronowego, poprzez podanie go bezpośrednio w miejsce gdzie powstała zmarszczka, co powoduje wygładzenie się skóry. Kwas hialuronowy dobrze działa na redukcję takich niedoskonałości jak: zmarszczki poziome czoła, zmarszczki pomiędzy brwiami, bruzdy nosowo – wargowe, zmarszczki palacza, zmarszczki poniżej kącików ust, uniesienie kącików ust. Natomiast zabieg wykonywany za pomocą toksyny botulinowej to mało inwazyjny zabieg, który zapewnia odwracalny efekt i szybkie rezultaty. Polega on na rozluźnieniu mięśni, dzięki czemu dochodzi do wygładzenia zmarszczek. Skóra staje się mniej napięta i zrelaksowana, przy czym starzenie zostaje zatrzymane do czasu ustąpienia działania tego zabiegu. Za pomocą botoksu wygładzone zostają takie zmarszczki jak: zmarszczki czoła – poprzeczne, zmarszczki czoła pionowe – „lwia zmarszczka” i okolicy oczu - „kurze łapki”, zmarszczki królicze oraz palacza, a także zmarszczki brody - broda brukowana. Pokaż bliskiej osobie, że czas nie musi mieć niekorzystny wpływ na jej wygląd!

W skład pakietu wchodzi: - voucher na redukcję zmarszczek - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: - Zmarszczki czoła (Toksyna botulinowa) – poprzeczne - 450 zł, - Zmarszczki czoła pionowe (Toksyna botulinowa) – „lwia zmarszczka”- 450 zł,- Zmarszczki okolicy oczu (Toksyna botulinowa) – „kurze łapki”- 450 zł, - Zmarszczki królicze (Toksyna botulinowa) - 300 zł, - Zmarszczki palacza (Toksyna botulinowa) - 300 zł, - Zmarszczki brody - broda brukowana (Toksyna botulinowa) - 450 zł, - Szyja – „szyja indycza”(Toksyna botulinowa) - 500 zł, - Zmarszczki poziome czoła (Kwas hialuronowy) - 800 zł, - Zmarszczki pomiędzy brwiami (lwia zmarszczka) (Kwas hialuronowy) - 800, - Bruzdy nosowo – wargowe (Kwas hialuronowy) - 800 zł, - Zmarszczki palacza (Kwas hialuronowy) - 800 zł, - Zmarszczki poniżej kącików ust (Kwas hialuronowy) – 800 zł - Uniesienie kącików ust (Kwas hialuronowy) – 800 zł. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA MAMY: Twoja mama nie może pogodzić się z tym, że czas odciska na jej wyglądzie coraz bardziej widoczne piętno? Szczególnie widać to na szyi, gdzie pojawiły się nieestetyczne zmarszczki zdradzające wiek Twojej mamy? Spraw, by przestała zasłaniać się golfem lub apaszką i podaruj jej voucher na redukcję zmarszczek, który sprawi, że znów będzie świetnie wyglądać. DLA CIOCI: Energii Twojej cioci może pozazdrościć niejedna młoda osoba? Jednak ostatnio zauważyłaś, że ciocia jest jakby bardziej smutna i milcząca, a czasem w trakcie rozmowy mimochodem zapyta czy naprawdę wygląda na swoje lata? Pokaż jej, że wiek to tylko liczba, a zmarszczki to nie problem, dzięki voucherowi na redukcję zmarszczek. Ten zabieg naprawdę odejmie jej lat.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.