× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję biznesową - Fotografia dla Tygrysów Biznesu | Gdańsk
Voucher na sesję biznesową - Fotografia dla Tygrysów Biznesu | Gdańsk

Karta prezentowa na portretową sesję biznesową to idealny podarunek od całego działu na urodziny szefa/szefowej lub świetny prezent dla męża, który ma własną firmę. 5 idealnie dobranych fotografii, na których zaprezentują się w profesjonalny sposób w firmie, w biurze, na tle budynku, w którym pracują lub w profesjonalnym studio, dla każdego poważnie myślącego przedsiębiorcy będzie ważną wizerunkową inwestycją. Nasz doświadczony zespół fotografów pracujących na terenie Trójmiasta sprawi, by było to również przyjemne i ciekawe doświadczenie.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 630.00 zł

gift Voucher na sesję biznesową - Fotografia dla Tygrysów Biznesu | Gdańsk

Wizerunek w świecie biznesu od zawsze zajmował wysokie miejsce na liście czynników wpływających na działanie firmy. To jak nas widzą inni – firmy czy konsumenci – spędza sen z powiek działów i firm marketingowych oraz PR-owskich. Niezwykle ważnym elementem współczesnej polityki wizerunkowej są profesjonalnie wykonane zdjęcia portretowe – dotyczy to zwłaszcza osób na kierowniczych stanowiskach. Karta prezentowa na biznesową sesję zdjęciową w prezencie dla szefa czy szefowej będzie nie tylko idealnie dobranym podarunkiem, ale także znakiem, że wiesz, co w trawie piszczy i jak takie zdjęcia mogą poprawić wizerunek firmy. Sesja może odbyć się w biurze, na tle budynku lub w profesjonalnym studio. Pamiętaj, aby w treści vouchera wpisać serdeczne życzenia dla obdarowanej osoby – personalnie podarowany prezent sprawi jej dwa razy więcej radości.

W skład pakietu wchodzi:

  • 5 obrobionych komputerowo fotografii z sesji biznesowej na płycie DVD,
  • sesja w studio lub w biurze,
  • kreator życzeń,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA SZEFA / SZEFOWEJ: Szukasz idealnego prezentu na urodziny szefa lub szefowej? Karta prezentowa na profesjonalną sesję biznesową będzie podarunkowym strzałem w dziesiątkę. Fotografie, które podkreślą ich pozycję, gotowe do użycia w kampaniach reklamowych lub w prasie na pewno się przydadzą – w dzisiejszych czasach profesjonalne zdjęcia wizerunkowe są niemal tak samo ważne, jak wykształcenie czy zajmowane stanowisko. „Jak nas widzą, tak nas piszą” – to przysłowie doskonale podsumowuje, dlaczego fotografia biznesowa stała się tak popularna. Profesjonalna sesja zdjęciowa nie tylko sprawi przyjemność Twoim przełożonym– będzie dla nich znakiem, że jako zespół dbacie o nich i ich wspieracie. Dołączcie do treści vouchera najlepsze życzenia od całej firmy – osobiste dobre słowa mają niezwykłą moc sprawiania innym osobom radości.

DLA MĘŻA / ŻONY: Twój mąż albo żona ma własną firmę? W prezencie na urodziny albo imieniny podaruj mu prezent, jakiego się nie spodziewa – karta prezentowa na profesjonalną sesję biznesową sprawi wielką radość i będzie inwestycją w biznesowy wizerunek. Współcześnie praktycznie każdy poważnie myślący człowiek na kierowniczym stanowisku dba o to, by posiadać profesjonalnie zrobione zdjęcia wizerunkowe – można ich użyć na stronie internetowej, folderach reklamowych lub w prasie. Sesja może odbyć się w profesjonalnym studio lub w siedzibie firmy – to do obdarowanej osoby będzie należała decyzja, jak mają wyglądać zdjęcia. Doświadczony zespół na każdym etapie sesji będzie służył radą i wsparciem, tak by osiągnąć jak najlepszy efekt. Nie zapomnij wpisać do treści vouchera najlepszych życzeń dla żony czy męża – napisz, jak ją podziwiasz i chcesz wspierać w tym, co robi. Takie słowa od najbliższej osoby mają naprawdę wielką moc!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.