× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję urodzinową, noworodkową lub dziecięcą | Poznań
Voucher na sesję urodzinową, noworodkową lub dziecięcą | Poznań

Wkrótce Twój chrześniak, wnuk czy siostrzeniec obchodzi imieninki lub urodzinki? Szukasz odpowiedniego prezentu na tą okazję, nie chcesz by była to zabawka, których dziecko ma już dziesiątki, ani kolejna para spodni czy bluza, z których i tak szybko wyrośnie. Pragniesz podarować mu oryginalny prezent, który na długo z nim pozostanie? Voucher na sesję urodzinową lub dziecięcą wydaje się być strzałem w dziesiątkę!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 300.00 zł

gift Voucher na sesję urodzinową, noworodkową lub dziecięcą | Poznań

Każde kolejne święto malucha, niezależnie czy są to urodziny czy imieniny to ważny moment dla całej rodziny. Rodzice zamawiają tort z ulubionym bohaterem z bajek, wynajmują animatora, starają się zapewnić na ten dzień jak najwięcej atrakcji, a pozostała część rodziny głowi się nad idealnym prezentem. Może w miejsce dziesiątego samochodu, czy piątej lalki Barbie warto znaleźć podarunek, który będzie niespodzianką i okazją do zabawy zarówno dla malucha, jak i dla rodziców? Sesja urodzinowa lub dziecięca to możliwość spędzenia czasu inaczej niż zwykle, to okazja do uzyskania doskonałych zdjęć do rodzinnego albumu, wreszcie dostatecznie wyraźnych i przemyślanych. A może w Twojej rodzinie dopiero co pojawiło się na świecie kolejne maleństwo i chcesz je godnie przywitać oraz pogratulować świeżo upieczonym rodzicom? Z tej okazji podaruj im voucher na sesję noworodkową z pewnością cała trójka będzie wniebowzięta. Zaproszenie na sesję zdjęciową to wspaniały prezent, który już na zawsze pozostaje w rękach obdarowanych i przywołuje miłe wspomnienia. W każdej chwili można sięgnąć do zdjęć i powrócić myślami do czasu dzieciństwa czy niemowlęctwa, popatrzeć do kogo było się podobnym tuż po urodzeniu, czy przypomnieć sobie ulubioną zabawkę uwiecznioną na fotografii. Sesja fotograficzna z maluchem w roli głównej obejmuje spotkanie z fotografem w studiu, plenerze lub domu. W jej ramach wykonane zostaną zdjęcia w maksymalnie 4 stylizacjach wybranych na bazie ubranek, które dostarczą opiekunowie dziecka.

W skład pakietu wchodzi: - sesja noworodkowa, urodzinowa lub dziecięca - 10 fotografii obrobionych cyfrowo, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Sesje do wyboru: - sesja dziecięca – 300 zł - sesja urodzinowa – 300 - sesja noworodkowa – 400 zł Istotne informacje: Na sesję należy przygotować 1-4 komplety ubranek. Z Dzieckiem niepełnoletnim musi być rodzic (rodzice) lub prawny opiekun.Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA SYNA/CÓRKI: Twoje dziecko obchodzi wkrótce swoje święto? Podaruj mu voucher na sesję fotograficzną i spędźcie miło czas pod okiem doświadczonego fotografa, który wykona Wam doskonałe zdjęcia

DLA WNUKA: Właśnie na świat przyszło Twoje wnuczątko? Szczęśliwym rodzicom podaruj zaproszenie na sesję noworodkową, niech uwiecznią na zdjęciach śliczne maleństwo i cieszą się bliskością.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.