× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję plenerową panieńską | Gdańsk
Voucher na sesję plenerową panieńską | Gdańsk

Sesja podczas wieczoru panieńskiego to nie tylko znakomita pamiątka na całe życie, ale także świetna i niewinna zabawa! Jeśli szukacie najlepszego pomysłu dla przyjaciółki, która za niedługo ma stanąć w białej sukni przed ołtarzem u boku ukochanego mężczyzny, zaskoczcie ją nietypowym prezentem, który będzie przypominał jej ostatnie panieńskie chwile.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 550.00 zł

gift Voucher na sesję plenerową panieńską | Gdańsk

Jesteś druhną swojej przyjaciółki lub siostry i zastanawiasz się nad planem wieczoru panieńskiego? Dyskoteka lub karaoke zawsze się sprawdzają, ale są to raczej atrakcje o późnej, nocnej porze. Musisz mieć przecież pomysł, który przebije wieczór kawalerski męskiej części towarzystwa! Tylko jak zacząć taką imprezę? Zaskocz przyszłą pannę młodą prezentem, który będzie wspominać przez lata. Zarządź jakiś świetny dress code, przygotuj gadżety, zabierz wszystkie dziewczyny w plener, a tam będzie czekać umówiony wcześniej z Tobą profesjonalny fotograf! Konsekwencją sesji będzie 15 obrobionych i wyretuszowanych zdjęć, które na zawsze będą przypominać jak pięknie wyglądałyście i jak dobrze bawiłyście się tego wyjątkowego wieczoru. Zdecyduj, czy wolicie styl “city girl” w blasku wielkiego miasta, styl buduarowy, który podkreśli kobiecość każdej z panien i zachwyci mężczyzn, czy może … Inspiracji jest nieskończenie wiele! Od retro flaneli i kokard po “Śniadanie u Tiffany’ego”... Eleganckie, szalone albo rozmarzone- Ty wybierasz, bo znasz najlepiej charakter przyszłej panny młodej! Fotograf zadba o każdy szczegół i detal, dostosowując swoje prace do Waszych pomysłów, strojów, pleneru. Doświadczone studio fotograficzne, działające na terenie Trójmiasta, sprawi, że ostatni wieczór szaleństw bliskiej Ci panny będzie wyjątkowy i niezapomniany. Co lepiej przywołuje wspomnienia niż dobre zdjęcia? Dlaczego więc nie uwiecznić jednej z najważniejszych imprez Twojej przyjaciółki? Karta prezentowa na sesję zdjęciową może również zawierać Wasze spersonalizowane życzenia - wpiszcie w treści vouchera to, co chcecie przekazać Waszej pannie młodej. Niech wie, że jesteście z nią w tej ważnej dla niej chwili!

W SKŁAD VOUCHERA WCHODZI:

Plenerowa sesja zdjęciowa na wieczór panieński na terenie miast: Gdańsk, Gdynia, Sopot
15 zdjęć z obróbką oraz ratuszem, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
Wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA PRZYJACIÓŁKI: Szukacie oryginalnego i ciekawego pomysłu na wieczór panieński? Doskonale trafiłyście! Voucher na plenerową sesję zdjęciową łączy w sobie mile spędzony czas z idealną pamiątką! Przeżyjecie wspólnie niesamowitą przygodę pod okiem profesjonalnego fotografa, a panna młoda będzie zachwycona! Wieczór panieński to idealna okazja do tego, aby pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i poczuć się jak gwiazdy filmowe. To przecież ostatnie panieńskie chwile Waszej przyjaciółki!


DLA SIOSTRY: Twoja siostra niebawem wychodzi za mąż? Profesjonalna sesja zdjęciowa będzie idealnym pomysłem na świętowanie ostatnich chwil przed tym jak poślubi Twojego przyszłego szwagra! Niech się rozluźni, poczuje piękna i błyszczy w świetle reflektorów. Niech zapomni na chwilę o stresującej organizacji całego wesela na ostatnią chwilę. Od czego przecież ma siostrę? Wybierz ulubioną kawiarnię, restaurację, ławkę w parku albo wesołe miasteczko na niepowtarzalną sesję zdjęciową, wymyśl jakiś dress code, a profesjonalny fotograf zrobi resztę!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.