× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher  na sesję rodzinną | Poznań | wiele opcji
Voucher na sesję rodzinną | Poznań | wiele opcji

Twoja żona marzy o pięknych zdjęciach całej Waszej rodziny? Podaruj jej zaproszenie na rodzinną sesję fotograficzną, w czasie której wesoło spędzicie czas z dziećmi, a profesjonalny fotograf wykona wspaniałe fotki, które będą wspaniałą pamiątką i dekoracją Waszego mieszkania.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 550.00 zł

gift Voucher na sesję rodzinną | Poznań | wiele opcji

Próbujesz zrobić zdjęcia swoim pociechom, ale kiepsko Ci to wychodzi? Szukasz pomysłu na spędzenie czasu z dziećmi inaczej niż zwykle? Wybierzcie się na rodzinną sesję fotograficzną! Przygotujcie kilka zestawów ubrań, ulubione zabawki i dobry humor, pozostałymi rzeczami się nie martwcie, zajmie się nimi fotograf. Rodzinna sesja zdjęciowa to wspaniały sposób na zatrzymanie wspólnych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Zdjęcia są doskonałą pamiątką na całe życie i w każdej chwili można do nich wrócić i powspominać stare, dobre czasy. Zastanawiasz się, czy sesja fotograficzna przypadnie do gustu najmłodszym członkom rodziny? Dzięki profesjonalnemu fotografowi, który od lat pracuje z dziećmi, wszyscy poczujecie się na sesji jak w domu, a spięcie przed obiektywem minie w mgnieniu oka. W zależności od warunków atmosferycznych sesję możecie wykonać w studio, w waszym domu bądź w plenerze, zazwyczaj trwa około 2-3 godzin, więc zaplanujcie ją tak by w trakcie nie wypadła drzemka Waszych pociech ;) W ramach vouchera oferowany jest wizaż i porady stylisty, co gwarantuje sesję na najwyższym poziomie. Efektem rodzinnej sesji zdjęciowej będzie 20 obrobionych graficznie zdjęć oraz fotoalbum z 20 zdjęciami (w zależności od wybranej opcji vouchera).

Ogólny opis pakietów wchodzących w skład vouchera * W skład pakietu wchodzi: - sesja rodzinna z fotoalbumem lub bez niego, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Rodzaje sesji: - sesja rodzinna – 550 zł - rodzinna sesja fotograficzna + fotoalbum - 950 zł Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA PRZYJACIÓŁ: Twoi przyjaciele obchodzą wkrótce kolejną rocznicę ślubu i szukasz odpowiedniego na tą okazję prezentu? Podaruj im zaproszenie na rodzinną sesję zdjęciową – niech będzie to dla nich okazja do wspaniałej zabawy, a uzyskane zdjęcia będą doskonałą pamiątką, do której z pewnością wiele razy będą wracać. DLA MAMY: Wkrótce dzień mamy, a Ty nie masz pomysłu jak zaaranżować ten dzień, by Twoja żona poczuła się najszczęśliwszą mamą na świecie? Zaproś całą Waszą rodzinę do profesjonalnego studio na sesję fotograficzną. Doświadczony fotograf zatrzyma w obiektywie tę wyjątkową więź jaka łączy matkę i jej dzieci, a piękne, pełne matczynej miłości zdjęcia ozdobią Wasze mieszkanie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.