× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na tajski masaż pleców, ramion i głowy | wiele opcji | Kraków
Voucher na tajski masaż pleców, ramion i głowy | wiele opcji | Kraków 60 minut

Szukasz prezentu dla koleżanki, która niebawem będzie świętować swoje kolejne urodziny? Spraw by tegoroczny upominek był wyjątkowy i przysłużył się jej do zachowania zdrowia i sił witalnych. Nie, nie chodzi tu o cudownych suplementach lecz o voucher na masaż tajski, który sprawi, że Twoja koleżanka będzie cieszyła się fenomenalnym samopoczuciem, niezależnie od tego ile lat wskazuje jej metryka.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 160.00 zł

gift Voucher na tajski masaż pleców, ramion i głowy | wiele opcji | Kraków

Jeśli nie możesz już patrzeć jak bliska Ci osoba jest pozbawiona radości życia z powodu długotrwałego bólu kręgosłupa, ramion bądź głowy przyjdź jej z pomocą i zaproś na zabieg, który odmieni jej życie. Mowa o tajskim masażu, który koncentruje się na partiach ciała takich jak właśnie, głowa ramiona czy plecy, a masażysta koncentrując się na górnych partiach ciała wykonuje ruchy, które mają na celu uwolnienie napięcia z obolałych mięśni. Jest to możliwe dzięki zarówno odpowiedniej technice jak i użyciu balsamów eukaliptusowych, kamforowych, mentolowych lub też ciepłych kompresów zawierających zioła, które w połączeniu z technikami akupresurowymi, rozciągającymi , a także manipulacji ciałem dają niesamowite uczucie rozluźnienia. Spraw by ukochana osoba mogła żyć pełnią życia i by ból pozostał tylko wspomnieniem!

W skład pakietu wchodzi: - voucher na masaż górnych partii ciała, takich jak: plecy, głowa czy ramiona - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: -60- minutowy zabieg -140, - 90- minutowy zabieg – 170 zł. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA KOLEŻANKI: Twoja koleżanka chciałaby zaznać życia bez uporczywego bólu kręgosłupa? Pokaż jej, że jest to możliwe i podaruj jej voucher na tajski masaż pleców, ramion i głowy a w końcu zacznie się uśmiechać i przestanie łykać tabletki przeciwbólowe. Pokaż jej, że pełnia życia jest w zasięgu jej ręki.

DLA NIEGO: Twój ukochany jest zawodowym kierowcą i często wyrusza w długie trasy? Wiąże to się oczywiście z długotrwałą pozycją siedzącą, a co za tym idzie z pojawiającymi się bólami kręgosłupa? Przynieś mu ulgę i podaruj mu voucher na tajski masaż pleców, ramion i głowy, który sprawi, że na zawsze zapomni o bólu, a długie trasy już nie będą stanowiły dla niego problemu.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.