× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na trening instruktażowy | wiele opcji | Wrocław
Voucher na trening instruktażowy | wiele opcji | Wrocław

Twoja druga połówka narzeka na figurę, chciałaby zrzucić kilka kilogramów ale nie wie jak się do tego zabrać. Okaż jej swoje wsparcie i przekaż voucher na trening instruktażowy z planem dietetycznym i treningowym – z pewnością Obdarowana osoba ucieszy się z praktycznego prezentu i troski o jej zdrowie.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na trening instruktażowy | wiele opcji | Wrocław

Potrzebujesz prezentu na już dla swojej przyjaciółki - fanki zdrowego trybu życia? Voucher na trening instruktażowy to strzał w dziesiątkę, z pewnością ucieszy kumpelę i wywoła wielki uśmiech na jej twarzy. W ramach vouchera Obdarowana osoba otrzyma garść informacji niezbędnych do wykonania prawidłowego treningu. Doświadczeni trenerzy doradzą jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać, w jakich interwałach, wskażą jak poprawnie je wykonać. W zależności od wybranej opcji, obdarowana osoba otrzyma indywidualny plan treningowy dostosowany do jej potrzeb i możliwości fizycznych i czasowych oraz plan dietetyczny przygotowany w oparciu o analizę składu ciała i preferencje żywieniowe. Voucher na trening instruktażowy to uniwersalny pomysł na prezent, ucieszą się z niego zarówno Panie, jak i Panowie, ci młodsi jak i w kwiecie wieku.

W skład pakietu wchodzi: - trening instruktażowy, - plan treningowy (w zależności od wybranego wariantu), - plan dietetyczny (w zależności od wybranego wariantu), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: trening instruktażowy – 149 zł trening instruktażowy + plan treningowy/ plan dietetyczny – 199 zł trening instruktażowy + plan treningowy + plan dietetyczny – 239 zł. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEJ: Twoja dziewczyna jest fanką sportu? W imieninowym prezencie podaruj jej voucher na trening instruktażowy, na którym pozna tajniki skutecznych ii bezpiecznych ćwiczeń wzmacniających mięśnie lub redukujących tkankę tłuszczową. Z pewnością ucieszy się z prezentu trafiającego w jej zainteresowania. DLA NIEGO: Twój partner narzeka na ból mięśni po treningu jaki sobie zafundował po dłuższym czasie bezczynności? Podaruj mu voucher na trening instruktażowy, na którym doświadczeni trenerzy pokażą mu jak bezpiecznie rozpocząć uprawianie sportu. Pokaż mu jak ważne dla Ciebie jest jego zdowie i samopoczucie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.