Voucher na trening personalny | wiele opcji | Warszawa

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient


Zbliża się lato, a Ty chciałabyś popracować nad swoją kondycją, ale nie wiesz jak zacząć i jakie działania podjąć, by Twój wysiłek nie poszedł na marne, a przyniósł zamierzone rezultaty? Znasz swój słomiany zapał i wiesz, że szybko zrezygnujesz z indywidualnych wizyt na siłowni. Chyba, że będzie tam na Ciebie czekał trener, który odpowiednio przeprowadzi trening personalny.
Cena  od 399,00 zł

Dostępność: W magazynie

-- Wybierz --
Cena  od 399,00 zł

Darmowe

DIY - czyli zrób to sam

+30 zł

Ozdobne pudełko

WybierzOpakowanie
Wybierz gotowe opakowanie lub jeden z darmowych szablonów.
Rezygnuje
Wybieram
VoucherPodarunkowy
Zawsze trafiony prezent!
sportowy voucher prezentowy

SportowaMapa Polski
sportowa mapa Polski
Zobacz lokalizacje
SportowaMapa Polski
Tu znajdziesz wszystkie vouchery sportowe
Znalezionych lokalizacji 57
 

Opis produktu

Znowu oglądałaś kolorowe magazyny, albo mimochodem spojrzałaś na profil Any Lewandowskiej i znowu poczułaś to dobrze znane uczucie zazdrości? Wiesz, że niedługo wakacje i chciałabyś popracować nad sylwetką by móc bez skrępowania wskoczyć w dwuczęściowy kostium kąpielowy i cieszyć się z pełni lata? Nie wiesz jak zacząć ćwiczyć? Brakuje Ci motywacji? A może myślisz, że nie dasz rady?


Rozumiemy te obawy – samej, przy natłoku obowiązków jest ciężko skoncentrować się na swoim ciele i na jego wyglądzie. Dlatego potrzebujesz profesjonalnego wsparcia - skorzystaj z usług trenera personalnego, który kompleksowo zadba o Twoje potrzeby i zapewni Ci: profesjonalną opiekę, porady żywieniowe, plan treningowy, a także konsultacje online! W pakiecie masz również rozpisaną dietę w zależności od wariantu cenowego.

Ogólny zarys treningów:
1. Rozgrzewka ogólna
2. Rozgrzewka ukierunkowana
3. Trening zasadniczy
4. Zakończenie(Cardio/Interwał/Rozciąganie/Wyciszenie organizmu).

Dodatkowo podczas pierwszych zajęć na wstępie sprawdzony zostanie obecny stan zdrowia Obdarowanego, czyli dotychczasowe urazy, patologie stawów oraz wydolność jego organizmu.

Zajęcia prowadzone są w następujących klubach: McFIT Wołoska, McFIT Plac Zawiszy, McFIT Ostrobramska. Kluby Fitness, w których prowadzimy treningi mają powierzchnię co najmniej 2000 m kw i posiadają setki urządzeń różnego przeznaczenia. Dzięki czemu nawet w godzinach szczytu jesteśmy w stanie świadczyć trening na najwyższym poziomie. Każdy z Klubów posiada swój parking.

Nie czekaj! Twoje ciało zależy od Twojej decyzji, a więc podejmij ją już dziś i czuj się dobrze w swojej skórze. Sama decydujesz o tym, który pakiet jest dla Ciebie odpowiedni.

Szczegółowe informacje

W skład pakietu wchodzi:
- trening personalny z doświadczonym Trenerem,
- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe:
- 4 zajęcia za 399 zł,
- 8 zajęć za 719 zł,
- 12 zajęć za 999 zł.

Ważne informacje:
Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Voucher zapewnia pełną opiekę trenerską, jednak klient we własnym zakresie organizuje wejście na siłownie. Na Trening należy zabrać odpowiedni (czyli wygodny i w pełnym zakresie ruchu) strój sportowy, odpowiednie (w zależności od sportu) buty sportowe, ręcznik, wodę niegazowaną 1,5 l, kosmetyki do higieny, klapki pod prysznic. Uczestnik treningu musi mieć ukończone 15 lat. Przed podjęciem aktywności fizycznej należy skontaktować się z lekarzem celem ustalenia czy nie występują żadnych przeciwwskazania medyczne.

Rekomendowane dla

DLA BRATA: Twój brat znowu marudzi, że nie może dojść do formy po zimie? Próbujesz go pocieszać, ale sama widzisz, że przydałoby mu się zrzucić kilka kilogramów? Nie zostawiaj go z tym samego i z racji zbliżających się urodzin podaruj mu Voucher na trening personalny, który sprawi, że już niedługo będzie cieszył się dawną formą.

DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja przyjaciółka martwi się tym, że jej ciało nie wygląda tak jak sprzed ciąży. Niby ćwiczy z Qczajem, ale nie widzi rezultatów, co ją jeszcze bardziej frustruje? Podaruj jej voucher na trening personalny, dzięki któremu odzyska dawną figurę, ale przede wszystkim wiarę we własne możliwości i dobre samopoczucie.

Recenzje

Ocenianie produktów jest dostępne, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów aby wpisać frazy.

Prezentowe Pogotowie

Czyli jak dobrać idealny prezent ;)

  • pogotowie prezentowe Często siostra jest naszą najlepszą przyjaciółką, dlatego chcemy, by prezent dla siostry na gwiazdkę był wyjątkowy. Jeśli nie mamy co...
  • pogotowie prezentowe Nie ma silniejszej więzi niż ta, która łączy rodzeństwo. Mimo kuksańców w dzieciństwie i konfliktów w dorosłym życiu, więź zawsze...
  • pogotowie prezentowe Znajomych ma się wielu, kolegów trochę mniej, jeszcze mniejszą liczbę można przypisać przyjaciołom. Dlatego, kiedy takie osoby pojawiają się w...
  • pogotowie prezentowe Mimo, że biliśmy się z nią w dzieciństwie i jej cała pełna różu i jednorożców osobowość denerwowała nasze chłopięce ego...
  • pogotowie prezentowe Prawdziwa przyjaźń nie ma ceny. Nie trzeba za nią płacić. Mamy pewność, że najlepsza przyjaciółka nigdy nie zawiedzie. Odbierze telefon...