× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na trening personalny | wiele opcji | Warszawa
Voucher na trening personalny | wiele opcji | Warszawa 4 zajęcia

Zbliża się lato, a Ty chciałabyś popracować nad swoją kondycją, ale nie wiesz jak zacząć i jakie działania podjąć, by Twój wysiłek nie poszedł na marne, a przyniósł zamierzone rezultaty? Znasz swój słomiany zapał i wiesz, że szybko zrezygnujesz z indywidualnych wizyt na siłowni. Chyba, że będzie tam na Ciebie czekał trener, który odpowiednio przeprowadzi trening personalny.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 560.00 zł

gift Voucher na trening personalny | wiele opcji | Warszawa

Znowu oglądałaś kolorowe magazyny, albo mimochodem spojrzałaś na profil Any Lewandowskiej i znowu poczułaś to dobrze znane uczucie zazdrości? Wiesz, że niedługo wakacje i chciałabyś popracować nad sylwetką by móc bez skrępowania wskoczyć w dwuczęściowy kostium kąpielowy i cieszyć się z pełni lata? Nie wiesz jak zacząć ćwiczyć? Brakuje Ci motywacji? A może myślisz, że nie dasz rady? Rozumiemy te obawy – samej, przy natłoku obowiązków jest ciężko skoncentrować się na swoim ciele i na jego wyglądzie. Dlatego potrzebujesz profesjonalnego wsparcia - skorzystaj z usług trenera personalnego, który kompleksowo zadba o Twoje potrzeby i zapewni Ci: profesjonalną opiekę, porady żywieniowe, plan treningowy, a także konsultacje online! W pakiecie masz również rozpisaną dietę w zależności od wariantu cenowego. Ogólny zarys treningów: 1. Rozgrzewka ogólna 2. Rozgrzewka ukierunkowana 3. Trening zasadniczy 4. Zakończenie(Cardio/Interwał/Rozciąganie/Wyciszenie organizmu). Dodatkowo podczas pierwszych zajęć na wstępie sprawdzony zostanie obecny stan zdrowia Obdarowanego, czyli dotychczasowe urazy, patologie stawów oraz wydolność jego organizmu. Zajęcia prowadzone są w następujących klubach: McFIT Wołoska, McFIT Plac Zawiszy, McFIT Ostrobramska. Kluby Fitness, w których prowadzimy treningi mają powierzchnię co najmniej 2000 m kw i posiadają setki urządzeń różnego przeznaczenia. Dzięki czemu nawet w godzinach szczytu jesteśmy w stanie świadczyć trening na najwyższym poziomie. Każdy z Klubów posiada swój parking. Nie czekaj! Twoje ciało zależy od Twojej decyzji, a więc podejmij ją już dziś i czuj się dobrze w swojej skórze. Sama decydujesz o tym, który pakiet jest dla Ciebie odpowiedni.

W skład pakietu wchodzi: - trening personalny z doświadczonym Trenerem. Warianty cenowe: - 4 zajęcia za 560 zł, - 8 zajęć za 1080 zł, - 12 zajęć za 15600 zł. Ważne informacje: Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Voucher zapewnia pełną opiekę trenerską, jednak klient we własnym zakresie organizuje wejście na siłownie. Na Trening należy zabrać odpowiedni (czyli wygodny i w pełnym zakresie ruchu) strój sportowy, odpowiednie (w zależności od sportu) buty sportowe, ręcznik, wodę niegazowaną 1,5 l, kosmetyki do higieny, klapki pod prysznic. Uczestnik treningu musi mieć ukończone 15 lat. Przed podjęciem aktywności fizycznej należy skontaktować się z lekarzem celem ustalenia czy nie występują żadnych przeciwwskazania medyczne.

DLA BRATA: Twój brat znowu marudzi, że nie może dojść do formy po zimie? Próbujesz go pocieszać, ale sama widzisz, że przydałoby mu się zrzucić kilka kilogramów? Nie zostawiaj go z tym samego i z racji zbliżających się urodzin podaruj mu Voucher na trening personalny, który sprawi, że już niedługo będzie cieszył się dawną formą.

DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja przyjaciółka martwi się tym, że jej ciało nie wygląda tak jak sprzed ciąży. Niby ćwiczy z Qczajem, ale nie widzi rezultatów, co ją jeszcze bardziej frustruje? Podaruj jej voucher na trening personalny, dzięki któremu odzyska dawną figurę, ale przede wszystkim wiarę we własne możliwości i dobre samopoczucie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.