× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na trening w kapsule Pover Slim Active | Lublin
Voucher na trening w kapsule Pover Slim Active | Lublin

Każda kobieta marzy by mieć idealną figurę. Jednak wiele z nas uporczywie walczy z nadprogramowymi kilogramami, często tracąc przy tym radość z życia i ograniczając ulubione jedzenie. Dlatego jeśli nie możesz już patrzeć jak Twoja mama, siostra, czy koleżanka katuje siebie drakońskimi dietami, to podaruj jej pakiet treningów w Kapsule Power Slim Active, dzięki którym szybko uzyska wymarzoną sylwetkę.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 220.00 zł

gift Voucher na trening w kapsule Pover Slim Active | Lublin

Nie warto wierzyć reklamom, które przekonują nas o tym, że osiągnięcie wymarzonej figury jest możliwe bez podjęcia aktywności fizycznej. Aby terapia była skuteczna ruch jest niezbędny. Jednak wysiłek fizyczny wcale nie musi męczyć, trzeba wybrać taką formę, która kojarzyć się będzie z przyjemnością i relaksem. Podaruj więc ten niezwykły pakiet zabiegów bliskiej osobie. Dlatego przedstawiamy kapsułę Pover Slim Active, która opiera się na synergii, podczerwieni i jonizacji, a także aktywności użytkownika. Osoba obdarowana zaoszczędza czas, który w tradycyjnej terapii przeznaczyłaby na rozgrzewkę, bowiem przy korzystaniu z kapsuły spalanie kalorii następuje już w trzeciej minucie. Podczerwień wpływa na to, że tkanki i mięśnie są szybciej rozgrzane, poprawia się ich krążenie oraz metabolizm, natomiast jonizacja powoduje, iż komórki są dotlenione i poprawia się kondycja całego organizmu. Oprócz redukcji kilogramów dzięki zabiegom znikają obrzęki, zadyszka zespół zimnych stóp, a także objawy alergii. Dodatkowym atutem jest to, że podczas ćwiczeń użytkownik, w ogóle nie myśli o wysiłku fizycznym, gdyż jego umysł zajmuje oglądanie telewizji, która jest wbudowana w kapsułę. Podaruj bliskiej osobie ten niezwykły prezent!

W skład pakietu wchodzi - voucher na pakiet 10 zabiegów po 30 minut każdy, -wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA CIOCI: Twoja ciocia często mówi, że wiele by dała by wrócić do figury jaką miała przed urodzeniem dzieci? Zbliżające się urodziny to doskonały pretekst by jej w tym pomóc. Podaruj jej więc pakiet dziesięciu zabiegów w Kapsule Pover Slim Active i patrz jak cieszy się ze swojej nowej figury!

DLA KUZYNKI: Twoja kuzyna zbyt dużo czasu spędza na Instagramie oglądając fit blogerki? Coraz częściej mówi, że też chciałaby mieć taką figurę? Pomóż jej zbliżyć się do ideału i spraw by w zdrowy i bezpieczny sposób powalczyła z utratą zbędnych kilogramów. Pakiet zabiegów w kapsule Slim Active sprawi, że będzie mogła cieszyć się swoim ciałem, a kompleksy staną się przeszłością.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.