× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na tygodniowy czarter jachtu z kapitanem „Samsara”
Voucher na tygodniowy czarter jachtu z kapitanem „Samsara”

Szukasz prezentu na 50- te urodziny taty, który całe życie marzył o morskiej przygodzie? Tak ważna uroczystość to doskonała okazja by marzenia nie pozostały tylko w jego głowie. Podaruj mu voucher, który będzie przepustką do prawdziwej przygody. Czarter jachtu z kapitanem, pozwoli Twojemu tacie cieszyć się w towarzystwie bliskich z uroków morskiej żeglugi.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na tygodniowy czarter jachtu z kapitanem „Samsara”

Twój Tata to niespełniony wilk morski, który zawsze pragnął walczyć falami morskimi, śpiewać szanty na statku i pić prawdziwy rum? Teraz będzie mieć okazję by doświadczyć uroków morskiego życia na prawdziwym jachcie. Podaruj mu voucher, dzięki któremu wypłynie w rejs i będzie mieć okazję by zwiedzić historyczną Samsarę wraz z miejscem, którym przecinają się różne kultury i religie - Izraelem oraz malowniczy Cypr i niezapomniane jeziora plitwickie na Chorwacji. Przed nim zatem wiele wrażeń! A najlepsze momenty warto dzielić z bliskimi. Więc w ramach vouchera obdarowany może zabrać ze sobą aż 8 osób, które ulokowane będą w trzech kabinach. Do dyspozycji pasażerów na statku pozostaje jedna łazienka z prysznicem oraz messa. Czym charakteryzuje się jacht? Bavaria 37 Cruiser sy "Samsara" to jacht wyprodukowany w 2015 r. Jest on szybki, ale również komfortowy i co najważniejsze bezpieczny. Pasażerowie mają także dostęp do kuchenki, piekarenka gazowego, a także do wszystkich akcesoriów niezbędnych do tego by móc gotować. Na statku dostępna jest gorąca woda. W wolnej chwili można zrelaksować się przed telewizorem lub skorzystać z odtwarzacza muzyki. Konstruktorzy zadbali też o bezpieczeństwo: jacht ma wbudowany auto pilot, system nawigacji elektronicznej Garmin, a także ploter map. Ponadto otwierana rufa, może posłużyć jako platforma kąpielowa dla rozgrzanych południowym słońcem żeglarzy. Wypłyńcie na szerokie wody!
W skład pakietu wchodzi: - Voucher na rejs charterowy po Samsarze-Izraelu, Cyprze oraz Chorwacji. - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Cena oraz terminy: • 29/12 - 05/01 – 6 750 zł/tydz • 05/01 - 12/01 - 6 750 zł/tydz • 12/01 - 19/01- 6 750 zł/tydz • 19/01 - 26/01- 6 750 zł/tydz • 26/01 - 02/02- 6 750 zł/tydz • 02/02 - 09/02- 6 750 zł/tydz • 09/02 - 16/02- 6 750 zł/tydz • 16/02 - 23/02- 6 750 zł/tydz • 23/02 - 30/03- 6 750 zł/tydz Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.
DLA KOLEŻANKI: Twoja koleżanka marzy o tym by rzucić wszystko i wypłynąć w nieznane? Teraz ma taką okazję! Wystarczy, że podarujesz jej voucher na rejs charterowy, zbierzecie ekipę i przeżyjecie niezapomniany czas na statku, zwiedzając Izrael i Samsarę, a także Cypr i Chorwację. Czy to nie brzmi jak plan? DLA NIEJ: Chcesz oświadczyć się swojej dziewczynie? Pokaż, że zasługuje na wszystko! Wynajmij jacht i spraw by zachwyciła się nie tylko urokami morskiego życia, ale też pięknem świata. A będzie co podziwiać, bo w ramach vouchera będziecie mogli zwiedzić najważniejsze miejsca w Izraelu czy też opalać się na chorwackiej plaży. Te oświadczyny przejdą do historii

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.