× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na biorezonansowy Vega Test | Białystok
Voucher na biorezonansowy Vega Test | Białystok

Szukasz prezentu dla osoby bardzo troszczącej się o swoje zdrowie? Dobrym pomysłem na upominek będzie voucher na Vega test, dzięki któremu obdarowana osoba dowie się, czy w jej organizmie występują pasożyty, toksyny lub metale ciężki oraz sprawdzi swoją tolerancję na produkty silnie alergizujące, takie jak gluten, laktoza czy kazeina. Taki prezent z pewnością nie zostanie rzucony w kąt!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 390.00 zł

gift Voucher na biorezonansowy Vega Test | Białystok

Twoja siostra ma problemy z cerą, często łapie infekcje i narzeka na napadowe bóle głowy?

Mimo, że dotychczasowe badania nic nie wykazały niepokojące objawy nie ustępują, a wręcz nasilają się? Weź sprawy w swoje ręce i podaruj siostrze voucher na biorezonansowy Vega test na pasożyty oraz niedobory witamin, minerałów. W ramach vouchera osoba obdarowana zostanie poddana testowi na obecność wszelkiego rodzaju pasożytów, metali ciężkich, pestycydów i innych toksyn. Ponadto test wykazuje stan podstawowych organów i układów funkcjonalnych, dysbiozę jelitową oraz podstawowe alergie pokarmowe na: gluten, kazeinę, laktozę. Dzięki badaniu obdarowana osoba zyska pełen obraz swojego zdrowia. Test obciążeń VEGA TEST jest badaniem nieinwazyjnym i bezbolesnym. Pozwala określić i znaleźć przyczyny wielu dolegliwości, które na co dzień uprzykrzają życie. Vega Test jest metodą opartą na drganiach elektromagnetycznych, jako że wszystko ma swoją indywidualną częstotliwość elektromagnetyczną możliwe jest wykrycie z czym ma się do czynienia. Biorezonansowy Vega Test na pasożyty oraz niedobory witamin, minerałów to dobry pomysł na prezent dla osób dbających o swoje zdrowie jak i tych skarżących się na pewne dolegliwości.

W skład pakietu wchodzi:

  • biorezonansowy Vega Test na pasożyty oraz niedobory witamin i minerałów
  • kuracja lecznicza oparta na naturalnych preparatach ziołowych
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

 

 

Ważne informacje: Voucher ważny jest przez12 miesięcy od daty zakupu. 2 godziny przed badaniem nie powinno się spożywać obfitych posiłków oraz pić kawy, herbaty, napojów energetyzujących. Badanie przeznaczone jest dla osób dorosłych i dzieci w wieku powyżej 6 lat. Badanie wykonywane jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00.

DLA CÓRKI:

Twoja córka uskarża się na wysypkę, która co jakiś czas atakuje jej ciało? Podaruj jej voucher na biorezonansowy Vega Test - dzięki któremu przekona się czy nie ma do czynienia z alergią pokarmową lub wziewną. Dzięki badaniu sprawdzi też obciążenia swojego organizmu oraz dowie się jak sobie z nimi radzić.

DLA NIEGO:

Twój mąż jest dość skrupulatny w dbaniu o swoje zdrowie, regularnie odwiedza lekarza i wykonuje badania? Podaruj mu nowość – voucher na biorezonansowy Vega Test na pasożyty oraz niedobory witamin, minerałów, dzięki któremu dokładnie sprawdzi swój organizm oraz ewentualne obciążenia w nim występujące.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.