Voucher na biorezonansowy Vega Test | Białystok

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient


Szukasz prezentu dla osoby bardzo troszczącej się o swoje zdrowie? Dobrym pomysłem na upominek będzie voucher na Vega test, dzięki któremu obdarowana osoba dowie się, czy w jej organizmie występują pasożyty, toksyny lub metale ciężki oraz sprawdzi swoją tolerancję na produkty silnie alergizujące, takie jak gluten, laktoza czy kazeina. Taki prezent z pewnością nie zostanie rzucony w kąt!
Cena  od 230,00 zł

Dostępność: W magazynie

-- Wybierz --
Cena  od 230,00 zł

Darmowe

DIY - czyli zrób to sam

+30 zł

Ozdobne pudełko

WybierzOpakowanie
Wybierz gotowe opakowanie lub jeden z darmowych szablonów.
Rezygnuje
Wybieram
VoucherPodarunkowy
Zawsze trafiony prezent!
urodowa mapa Polski

UrodowaMapa Polski
urodowa mapa Polski
Zobacz lokalizacje
UrodowaMapa Polski
Tu znajdziesz wszystkie vouchery urodowe, w tym vouchery do SPA i vouchery na masaż.
Znalezionych lokalizacji 316
 

Opis produktu

Twoja siostra ma problemy z cerą, często łapie infekcje i narzeka na napadowe bóle głowy? Mimo, że dotychczasowe badania nic nie wykazały niepokojące objawy nie ustępują, a wręcz nasilają się? Weź sprawy w swoje ręce i podaruj siostrze voucher na biorezonansowy Vega test na pasożyty oraz niedobory witamin, minerałów.

W ramach vouchera osoba obdarowana zostanie poddana testowi na obecność wszelkiego rodzaju pasożytów, metali ciężkich, pestycydów i innych toksyn. Ponadto test wykazuje stan podstawowych organów i układów funkcjonalnych, dysbiozę jelitową oraz podstawowe alergie pokarmowe na: gluten, kazeinę, laktozę. Dzięki badaniu obdarowana osoba zyska pełen obraz swojego zdrowia.

Test obciążeń VEGA TEST jest badaniem nieinwazyjnym i bezbolesnym. Pozwala określić i znaleźć przyczyny wielu dolegliwości, które na co dzień uprzykrzają życie. Vega Test jest metodą opartą na drganiach elektromagnetycznych, jako że wszystko ma swoją indywidualną częstotliwość elektromagnetyczną możliwe jest wykrycie z czym ma się do czynienia.

Biorezonansowy Vega Test na pasożyty oraz niedobory witamin, minerałów to dobry pomysł na prezent dla osób dbających o swoje zdrowie jak i tych skarżących się na pewne dolegliwości.

Szczegółowe informacje

W skład pakietu wchodzi:
- biorezonansowy Vega Test na pasożyty oraz niedobory witamin i minerałów
- kuracja lecznicza oparta na naturalnych preparatach ziołowych
- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

Ważne informacje:
Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. 2 godziny przed badaniem nie powinno się spożywać obfitych posiłków oraz pić kawy, herbaty, napojów energetyzujących. Badanie przeznaczone jest dla osób dorosłych i dzieci w wieku powyżej 6 lat. Badanie wykonywane jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00.

Rekomendowane dla

DLA CÓRKI: Twoja córka uskarża się na wysypkę, która co jakiś czas atakuje jej ciało? Podaruj jej voucher na biorezonansowy Vega Test - dzięki któremu przekona się czy nie ma do czynienia z alergią pokarmową lub wziewną. Dzięki badaniu sprawdzi też obciążenia swojego organizmu oraz dowie się jak sobie z nimi radzić.

DLA NIEGO: Twój mąż jest dość skrupulatny w dbaniu o swoje zdrowie, regularnie odwiedza lekarza i wykonuje badania? Podaruj mu nowość – voucher na biorezonansowy Vega Test na pasożyty oraz niedobory witamin, minerałów, dzięki któremu dokładnie sprawdzi swój organizm oraz ewentualne obciążenia w nim występujące.

Recenzje

Ocenianie produktów jest dostępne, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów aby wpisać frazy.

Prezentowe Pogotowie

Czyli jak dobrać idealny prezent ;)

  • pogotowie prezentowe Czy wiedzieliście, że ten wyjątkowy Dzień Matki znany jest w każdej szerokości geograficznej, ale tylko w Polsce obchodzony jest 26...
  • pogotowie prezentowe Kiedy to czytasz, to prawdopodobnie jesteś przed lub w trakcie Dnia Matki. Nie znajdziecie lepszej daty na to, by oddać...
  • pogotowie prezentowe Imieniny to jeden z tych dni, w których spotyka się cała rodzina, a toastom za zdrowie solenizanta i anegdotom wujka...
  • pogotowie prezentowe Niespodzianek nie warto lekceważyć. Ich regularność może być jednym z fundamentów pozytywnych emocji w związkach. Po każdym zaskakującym prezencie mężczyzna...
  • pogotowie prezentowe Obecnie na nic nie starcza nam czasu, a tempo życia sprawia, że ciężko nam znaleźć chwilę na lekturę ulubionej książki...