× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na wycieczkę fiatem 126p | wiele opcji | Warszawa
Voucher na wycieczkę fiatem 126p | wiele opcji | Warszawa

Wybierasz się na urodziny kogoś, kto z nostalgią wspomina czasy dzieciństwa, w których to jeździł fiatem 126p? Pokaż mu że choć nie wynaleziono wehikułu czasu, może z powrotem przenieść się do sielskiego dzieciństwa dzięki jednej z wycieczek w fiacie 126p.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na wycieczkę fiatem 126p | wiele opcji | Warszawa

Jeśli chcesz sprawić by tegoroczne urodziny były naprawdę niezapomniane dla solenizanta, spraw mu prezent, który wywoła ekscytacje i wzruszenie. Bo przecież nie często można usiąść za kierownicą fiata 126 p. by kierować i zwiedzać. Oto trasy, które przygotowaliśmy: "Kieruj i zwiedzaj" Warszawa w pigułce to idealna okazja by doświadczyć współczesnego piękna stolicy z zupełnie nowej perspektywy, a to wszystko pod okiem przewodnika, po odbyciu 15- minutowego przeszkolenia dotyczącego obsługi pojazdu. Jeśli jednak wiesz, że jest on pasjonatem historii to może warto wybrać opcję "Kieruj i zwiedzaj"- Śladami PRL-u, który pozwoli na poznanie realiów czasów lat słusznie minionych, i przekonaniu się na czym polegał zarówno urok i absurd tamtej epoki. "Kieruj i zwiedzaj"- Warszawa nieodkryta, to najlepsza opcja wycieczki zarówno dla wszystkich, którzy są głodni nowych wrażeń. Stosując się do wskazówek przewodnika można zwiedzić takie miejsca jak m.in. Forty Bema, Radzieckie osiedle Przyjaźń czy też Redutę Ordona. Nasz przewodnik zadba by nikt z pasażerów się nie nudził, niezależnie od tego czy jest rodzimym warszawiakiem czy też turystą, który chce zwiedzić stolicę. Podaruj solenizantowi voucher i razem wybierzcie się w niezapomnianą przygodę.

W skład pakietu wchodzi: - Voucher na wybraną wycieczkę spośród 2,5 godzinnych tras z serii Kieruj i zwiedzaj: Warszawa w pigułce, Śladami PRL-u , Warszawa nieodkryta. - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Podczas jazdy fiatem 126 p. Obowiązuje depozyt w wysokości 500 zł, który jest zwracany po zakończeniu wycieczki

DLA WUJKA: Twój wujek niedługo odchodzi imieniny? Spraw by tegoroczne naprawdę były niezapomniane i pozwól by znowu wsiadł za kółko fiata 126 p. Jak to możliwe? Za sprawą vouchera „ kieruj i zwiedzaj” dzięki któremu wybierze jedną z opcji tematycznych i we współczesnej Warszawie powróci do przeszłości. DLA KOLEŻANKI: Twoja koleżanka uwielbia stare samochody i bardzo żałuje, że nie urodziła się w czasach, gdy po ulicach Warszawy królowały różnokolorowe fiaty 126 p? Spraw jej niesamowity prezent i podaruj voucher dzięki któremu będzie mogła wsiąść za kierownicę Maluszka i poczuć jak to jest.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.