Voucher na wycieczkę po Warszawie fiatem 125p | wiele opcji

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient


Szukasz pomysłu na naprawdę „odjechany” prezent dla prawdziwego fana motoryzacji? Zafunduj mu podróż w czasie i zwiedzanie Warszawy w kultowym fiacie 125 p. Dzięki temu jego imieniny, urodziny bądź inne ważne dla niego święto będzie naprawdę niezapomniane, bo niecodziennie ma się okazję wsiąść do takiego reliktu przeszłości.
Cena  od 499,00 zł

Dostępność: W magazynie

-- Wybierz --
Cena  od 499,00 zł

Darmowe

DIY - czyli zrób to sam

+30 zł

Ozdobne pudełko

WybierzOpakowanie
Wybierz gotowe opakowanie lub jeden z darmowych szablonów.
Rezygnuje
Wybieram
VoucherPodarunkowy
Zawsze trafiony prezent!
rozrywkowy voucher prezentowy

RozrywkowaMapa Polski
rozrywkowa mapa Polski
Zobacz lokalizacje
RozrywkowaMapa Polski
Tu znajdziesz wszystkie vouchery kulturalne
Znalezionych lokalizacji 44
 

Opis produktu

Jeśli od kilku dni zastanawiasz się jaki prezent podarować fanowi zabytkowych czterech kółek, to dobrze trafiłeś! Zobacz jakie atrakcje przygotowała ekipa WPT1313, która specjalizuje się w spełnianiu marzeń związanych z motoryzacją i pozwól by obdarowany wybrał najlepszą dla siebie opcję:


WARSZAWA W PIGUŁCE CZYLI WARSZAWSKIE „MUST SEE”, to nie lada gratka dla kogoś kto dawno nie był w stolicy i chce po praz kolejny zobaczyć jej największe zabytki. Dzięki przejażdżce w fiacie 125 p, wrażenia będą niezapomniane, a oprócz sztandarowych miejsc warto zwiedzić te z najnowszej historii miasta by zobaczyć jak ono się zmienia. Trasa przejazdu będzie oczywiście dostosowana do wskazówek pasażera.

A może podróż do czasów słusznie minionych? Dzięki wycieczce NA TROPIE PRL-U, jest to jak najbardziej możliwe. To niebywała okazja do tego by odbyć sentymentalną wycieczkę i m.in stanąć na trybunie na której Gomółka wygłosił swoje słynne przemówienie w 1956 r. A Młodsze pokolenie będzie mogło na własne oczy zobaczyć jak wyglądała socjalistyczna architektura i poczuć klimat tamtych dni dzięki wizycie w jednym z barów mlecznych.

Polacy z narodem żydowskim mają wiele wspólnego. Jak przecinały się nasze losy w czasach gdy ludność żydowska w dużej mierze zamieszkiwała tereny Polski, można będzie przekonać się wybierając wycieczkę ŻYDOWSKA WARSZAWA, podczas której kierowca przewodnik jaką spuściznę zostawiła po sobie ludność żydowska oraz jak wyglądały realia życia tej ludności w Warszawie.

Wycieczka CWANIAK WARSZAWIAK, ma na celu zabranie pasażera do Pragi – jedynej niezniszczonej przez wojnę dzielnicy, zachwyci odrestaurowanymi neoklasycznymi zabytkami, pokaże urokliwe uliczki i zaprezentuje swe stare i nowe oblicze.

Powiedzieć o Fryderyku Chopinie, że był wielkim pianistą to jak nie powiedzieć nic. Nasz przewodnik – kierowca, podczas wycieczki ŚLADAMI CHOPINA, zabierze pasażera do miejsc związanych z życiem muzyka, m.in Muzeum Fryderyka Chopina i kościoła świętego krzyża, także zdradzi jego biograficzne sekrety.

Szczegółowe informacje

W skład pakietu wchodzi:
- wybrana wycieczka Fiatem 125p po Warszawie: Warszawa w pigułce czyli warszawskie „must see”, na tropie prl-u, cwaniak warszawiak, śladami Chopina , szarm & szyk czyli przedwojenna Warszawa, żydowska Warszawa
- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

Ważne informacje:
Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Możliwość zwiedzenia PKiN z przewodnikiem za dodatkową opłatą przy wyborze wycieczki Warszawa w pigułce czyli warszawskie „must see”, oraz na tropie prl-u. Przy wyborze wycieczki śladami Chopina warto wybrać się na koncert w salonie Chopina, codziennie o 19.30. Cena biletu wynosi 50 zł.
Podana cena vouchera nie zawiera biletów wstępu do muzeów.

Rekomendowane dla

DLA NIEGO: Twój mężczyzna to fan motoryzacji? Zapewnij mu niesamowite wrażenia dzięki wycieczce po stolicy fiatem 125 p, a na długo zapamięta tą podróż dzięki zupełnie nowej perspektywie. Spraw by nie jechał sam, zabierzcie najlepszych przyjaciół i ruszajcie w podróż dzięki temu niezwykłemu voucherowi.


DLA KOLEŻANKI: Szukasz prezentu na urodziny dla miłośniczki historii i architektury? Spraw by Twoja koleżanka na własnej skórze przekonała się jak wyglądało życie w dawnej warszawie, a Wy ze swoją paczką znajomych możecie towarzyszyć jej w tej wyprawie. Wystarczy zrealizować voucher i zaufać kierowcy – przewodnikowi.

Recenzje

Ocenianie produktów jest dostępne, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów aby wpisać frazy.

Prezentowe Pogotowie

Czyli jak dobrać idealny prezent ;)

  • pogotowie prezentowe Podobno mężczyzna nigdy tak naprawdę nie dorasta, tylko zmienia rozmiar swoich zabawek. Ta prawidłowość potwierdza się również w odniesieniu do...
  • pogotowie prezentowe Myśląc o różnych rocznicach, okazjach, na które zwyczajowo kupujemy sobie prezenty, zastanówmy się, co możemy być najlepszym pomysłem na prezent...
  • pogotowie prezentowe Wakacje kojarzą Ci się nie tylko z wolnym czasem i słoneczną pogodą, ale również z natężeniem spotkań rodzinnych, bowiem w...
  • pogotowie prezentowe Kolejny raz stajesz przed tym arcytrudnym pytaniem dotyczącym wyboru prezentu dla Twojego faceta z okazji dnia chłopaka? Z roku na...
  • pogotowie prezentowe Jeśli szukasz prezentu dla zapalonego fana motoryzacji to dobrze trafiłaś. Zespół Podaruj Kartę, przygotował garść propozycji, które z pewnością zadowolą...