× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na występ kolorowego cyrkowca – czyli prawdziwy klaun w Twoim domu | Warszawa i okolice
Voucher na występ kolorowego cyrkowca – czyli prawdziwy klaun w Twoim domu | Warszawa i okolice

Podaruj bliskiej osobie chwile prawdziwego szaleństwa! Karta prezentowa na występ cyrkowego klauna działającego na terenie Warszawy i okolic odmieni każdą imprezę. Oprócz klaunowych żartów i gagów – w repertuarze jeszcze żonglowanie piłkami, maczugami, power-stickiem i talerzykiem – każdy z uczestników będzie mógł spróbować swoich sił w żonglerce! Nasz profesjonalny cyrkowiec będzie czuwał nad uczestnikami podczas nauki balansu rekwizytami na ręku, nosie i brodzie. Na koniec czekają ich zabawne pantomimiczne kalambury, które jeszcze raz wciągną wszystkich do cyrkowej zabawy.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na występ kolorowego cyrkowca – czyli prawdziwy klaun w Twoim domu | Warszawa i okolice

Szukasz ciekawego prezentu dla córki bądź wnuczki, która organizuje urodzinową imprezę? Chcesz, by to wydarzenie było tym wyjątkowym i niezapomnianym? Z kartą prezentową na występ urodzinowy profesjonalnego klauna cyrkowca zmienisz całkowicie sposób myślenia o urodzinach. Profesjonalne show poprowadzone przez naszego klauna cyrkowca wprowadzi atmosferę festiwalu i zabawy, pomoże się rozluźnić i zintegruje całą grupę. Organizacja urodzin to zawsze wielki stres – czy się uda, kto przyjdzie, jakie przygotować rozrywki? Z naszą kartą prezentową na usługi profesjonalnego klauna sprawisz, że bliska Ci osoba rozluźni się i pozwoli porwać zabawie! Lubi chodzić do cyrku albo ciekawi ją żonglerka? Jeszcze lepiej! Oprócz klaunowych żarcików i zabawnych gagów, które przyprawią zaproszonych gości o salwy śmiechu, atrakcją będzie właśnie pokaz żonglerki! Nauka tej trudnej i wymagającej sztuki będzie na wyciągnięcie ręki. Żonglowanie piłkami, maczugami, power-stickiem i talerzykiem – każdy z uczestników będzie mógł spróbować swych sił i odkryć w sobie duszę cyrkowca. Próbowaliście kiedyś gry w zabawne pantomimiczne kalambury? Grupowa rozrywka animowana przez naszego klauna sprawi, że nawet najbardziej zestresowana osoba otworzy się na wspólną zabawę. Nie każda impreza urodzinowa staje się legendą – ale z naszą kartą prezentową urodziny bliskiej Ci osoby z pewnością przejdą do historii jako wydarzenie wszechczasów! Nasz klaun cyrkowiec działający na terenie Warszawy i okolic zabierze wszystkich do kolorowej krainy niekończącej się zabawy i wprowadzi do ich świata odrobinę cyrkowej magii.

Nie zapomnij wpisać do treści vouchera najlepszych życzeń dla bliskiej osoby – prezent z osobistą dedykacją liczy się podwójnie. Dzięki Tobie obdarowany zyska nie tylko niesamowity podarunek, ale również wyjątkową pamiątkę swojego święta. Nie bój się puścić wodzy wyobraźni i wstawić ważnego dla Ciebie wiersza, pięknego aforyzmu czy słów piosenki, które Ci się z nią kojarzą. Ciepłe emocje, które wyślesz razem z prezentem trafią prosto do jej serca!

W skład pakietu wchodzi:

  • 45-60-minutowy występ Kolorowego Cyrkowca – mieszanka śmiesznych gagów oraz pokazów żonglerki i ekwilibrystyki (piłki, maczugi, flowerstick, talerzyk),
  • nauka żonglerki przez uczestników – będą mogli spróbować swoich sił na każdym rekwizycie cyrkowym,
  • możliwość nauki balansu rekwizytami na ręku, nosie i brodzie,
  • Zabawne Pantomimiczne Kalambury,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

Ważne informacje:

  • voucher można zrealizować na terenie Warszawy oraz w odległości do 15 km od Warszawy,
  • należy dokonać rezerwacji z minimum 2-tygodniowym wyprzedzeniem telefonicznie bądź poprzez maila (dane kontaktowe będą dostępne po zakupieniu vouchera). Termin uznaje się za zarezerwowany po potwierdzeniu go przez usługodawcę.

DLA KOGO REKOMENDOWANY

DLA CHRZEŚNIAKA | DLA CHRZEŚNIACZKI: Twój syn albo córka chrzestna niedługo obchodzą urodziny, a Ty dwoisz się i troisz, żeby znaleźć odpowiedni prezent? Jeśli razem z rodzicami planuje dużą imprezę dla przyjaciół i znajomych, Twój prezent może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Karta prezentowa na urodzinowy występ profesjonalnego klauna cyrkowca zabierze gości do świata fantastycznej zabawy! Klaun cyrkowiec rozgrzeje swoją widownię do czerwoności i zostawi ją w szampańskich humorach, które nie opuszczą ich aż do końca imprezy! Podaruj swój prezent odpowiednio wcześniej przed planowaną imprezą, by rodzicom Twojego chrześniaka udało się zaaranżować wszystko na czas – jest szansa, że urodzinowa niespodzianka, która czeka Twoje chrzestne dziecko będzie zapamiętana do końca życia.

DLA WNUKA | DLA WNUCZKI: Twoja wnuczka albo wnuczek interesuje się cyrkowymi sztuczkami i z zapartym tchem obserwuje pokazy żonglerki? Jeśli zbliżają się urodziny kochanego szkraba, podaruj mu doświadczenie jedyne w swoim rodzaju – wizytę klauna w jego własnym domu! Karta prezentowa na usługi profesjonalnego klauna cyrkowca będzie wspaniałym rozwiązaniem problemu z wymyślaniem atrakcji na urodzinowej imprezie – gwarantujemy, że zaproszeni goście z zapartym tchem będą śledzić poczynania klauna, a na sam koniec włączą się do wspólnej zabawy w Zabawne Pantomimiczne Kalambury. Podaruj bliskiemu maluchowi odrobinę cyrkowego uśmiechu i spraw, by poczuł podmuch urodzinowej magii.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.