× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na zabieg liftingu powiek | Łódź
Voucher na zabieg liftingu powiek | Łódź

Lifting powiek bez użycia skalpela? Oczywiście! Plasma E.A.S.T to świetna alternatywa dla tradycyjnego "skalpela". Zabieg odbywa się bez znieczulenia, nie wymaga zakładania szwów i pozwala na skrócenie skóry bez interwencji chirurgicznej. Zabieg ma na celu poprawę jakości skóry poprzez zwiększenie jej gęstości, czego następstwem jest jej powrót do stanu sprzed skazy.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 800.00 zł

gift Voucher na zabieg liftingu powiek | Łódź

Inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzeniu, młodzieńczy wygląd i pewność siebie. Lifting powiek jest: - BEZINWAZYJNY – polecany osobom, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny, - PRECYZYJNY – mikrowiązka plasmy działa tylko w obrębie naskórka, - bezpieczny, - komfortowy, - daje natychmiastowy efekt. Plasma IQ to świetna alternatywa dla tradycyjnego „skalpela”. Zabieg ma na celu poprawę jakości skóry poprzez zwiększenie jej gęstości, czego następstwem jest jej powrót do stanu sprzed skazy.

W skład pakietu wchodzi: - zabieg liftingu górnych lub dolnych powiek, wysyłka vouchera pod wskazany adres.

Ważne informacje: termin ważności vouchera to 3 miesiące od daty zakupu.

DLA NIEJ: Bliska Twojemu sercu kobieta chce coś zmienić w swoim wyglądzie, poprawić stan swojej skóry i jednocześnie samopoczucie? Sprezentuj jej niezwykły pakiet zabiegowy. Będzie mogła poczuć się wyjątkowo i z pewnością będzie zachwycona efektami zabiegu. Jeśli chcesz podarować jej chwilę zapomnienia, ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę!DLA NIEGO: Twój ukochany mężczyzna chciałby poprawić to i owo, ale sam boi się przyjść? Podaruj mu możliwość spełnienia jego najskrytszych myśli. Zaproś go do renomowanej kliniki, gdzie wyspecjalizowany personel pomoże mu osiągnąć wymarzony efekt!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.