× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na zabiegi laserem sPTF+ | wiele opcji | wiele lokalizacji
Voucher na zabiegi laserem sPTF+ | wiele opcji | wiele lokalizacji

Twoja siostra zmaga się z piegami, przebarwieniami, plamami wątrobowymi lub posłonecznymi? Chciałabyś ją wesprzeć w tym działaniu? Podaruj jej voucher na zabiegi laserem sPTF+, który z powodzeniem poradzi sobie z wszelkimi oznakami niedoskonałości! Przekonaj się, jak mały prezent w postaci vouchera, może spowodować ogromną falę radości u Obdarowanej.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 100.00 zł

gift Voucher na zabiegi laserem sPTF+ | wiele opcji | wiele lokalizacji

Na Twojej twarzy znowu widać naczynka, których nie przykrywa warstwa pudru? A może od wielu lat walczysz z powracającym trądzikiem, na który nie pomagają ani dieta ani żadne lekarstwa? Voucher na zabiegi laserem to również prezent dla Ciebie, zrób sobie przyjemność i udaj się na zabiegi, po których Twoja cera nabierze pięknego wyglądu, a Ty znowu poczujesz się piękna. Laser sPTF+ to najnowocześniejszy w tej chwili na świecie, zaaprobowany przez amerykańską Food and Drug Administration, laser do zastosowań w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii, którego działanie oparte jest na najnowszych osiągnięciach myśli medycznej i technicznej. Wykorzystywany jest przy takich zabiegach jak: Zamykanie naczyń krwionośnych - Laser sptf+ rozjaśnia zmiany naczyniowe na skórze, całkowicie je eliminując po kilku zabiegach. Najlepsze efekty uzyskuje się przy jasnej karnacji i wyrazistych zmianach. Metoda niezwykle skuteczna szczególnie przy usuwaniu zmian naczyniowych o charakterze zlanego rumienia oraz zmian naczyniowo-zapalnych, a zatem ze szczególnym wskazaniem dla osób z trądzikiem różowatym. Zwalczanie trądziku młodzieńczego i różowatego - laser sptf+ jest jedną z najlepszych metod eliminacji trądziku, polega ona na absorbowaniu odpowiednio dobranego spektrum światła ptf przez porfirynę, co uwalnia monomorfizm oksyanionów, eliminujący bakterie uczestniczące w tworzeniu się trądziku. Optymalne dobranie energii i długości nagrzewania skóry obkurcza rozszerzone pory, powoduje gojenie się ranek i wyprysków, spłyca blizny, zapobiega tworzeniu się nowych krostek oraz obkurcza rozszerzone pory. Zabiegi należy wykonywać co 1-2 tygodnie, zależnie od kondycji skóry. Usuwanie przebarwień - dzięki selektywnemu działaniu na problematyczne obszary światło lasera sptf+ powoduje podgrzanie i zniszczenie komórek z nadmiarem melaniny, likwidując pigment tylko w takich miejscach i nie wpływając negatywnie na skórę bez zaburzeń. Eliminuje piegi, plamy posłoneczne i soczewicowate, zwalcza plamy potrądzikowe, wątrobowe oraz powstałe wskutek działania leków fotouczulających.

W skład pakietu wchodzi: - zabieg laserem sPTF na wybraną partię ciała, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Zalecenia przed zabiegiem - Nie stosować kremów z retinolem, kwasami owocowymi i witaminą C, aby nie uwrażliwiać skóry przed zabiegiem. - Unikać promieniowania UV (opalanie) na dwa tygodnie przed pierwszym zabiegiem, aby nie zwiększać absorpcji energii świetlnej przez opaloną skórę. - Nie spożywać ziół i leków fotouczulających, jak dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp, unikać soków z beta karotenem. - Zabieg stosuje się na umytą skórę, nie należy wcześniej nakładać kosmetyków ani makijażu. Przeciwwskazania do zabiegów sPTF+: ciąża i okres karmienia piersią, aktywna opryszczka, terapia retinoidami (należy odczekać pół roku), terapia steroidami, stosowanie kosmetyków z hormonami (należy odczekać kwartał), choroby skóry (bielactwo, łuszczyca), epilepsja, cukrzyca, nowotwory skóry, nadwrażliwość na światło, implanty wewnątrz ciała. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA SIOSTRY: Nie możesz już słuchać narzekań młodszej siostry na wygląd jej cery? Kup jej voucher na laserowe upiększanie twarzy, spełnij jej marzenie o pięknym, nieskazitelnym wyglądzie zobacz jak w końcu zaczyna się uśmiechać.

DLA NIEJ: Twoja partnerka martwi się przebarwieniami na twarzy? Odejmij jej trosk i podaruj jej voucher do kliniki, w której profesjonaliści, zupełnie bez bólu, przywrócą odpowiedni koloryt skóry. Za taki prezent Twoja wybranka serca jeszcze długo będzie Ci dziękować!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.