× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na zestawy kwiatowe na chrzciny Twojego dziecka | cała Polska
Voucher na zestawy kwiatowe na chrzciny Twojego dziecka | cała Polska

Chrzest dziecka to wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny. Warto oprócz aspektu duchowego uroczystości zadbać też o jej odpowiednią oprawę, tak by zachwycić dekoracjami przybyłych gości i by piękne zdjęcia z tego dnia stanowiły niezwykłą pamiątkę dla dziecka. Podaruj więc świeżo upieczonym rodzicom prezent - Voucher na zestawy kwiatowe na chrzciny, a uroczystość naprawdę będzie niezapomniana.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na zestawy kwiatowe na chrzciny Twojego dziecka | cała Polska

Jeśli w Twojej rodzinie lub wśród bliskich znajomych będzie miała miejsce niedługo ważna uroczystość jaką jest chrzest święty dziecka, pomóż jego rodzicom w przygotowaniach i zadbaj o dekoracje. Podaruj im Voucher na zestawy kwiatowe na chrzciny, a zobaczysz, że będą zachwyceni efektem. Dzięki voucherowi na wybraną przez Ciebie kwotę rodzice będą mogli zrealizować zakupy na stronie internetowej sklepu BOMM i kupić dostępne tam rośliny bądź kompozycje kwiatowe lub też stworzyć autorskie kompozycje roślinne lub kwiatowe bądź też skorzystać ze wsparcia i pomocy doświadczonego doradcy. Hitem są obecnie przepiękne flower boxy stworzone z kompozycji kwiatowych, które można także tworzyć według własnego pomysłu. Podaruj rodzicom prawdziwą radość z tego niezwykłego wydarzenia jakim jest chrzest ich dziecka.
W skład pakietu wchodzi - Voucher na zestawy kwiatowe na chrzciny, który zawiera: · rośliny lub kompozycje kwiatowe i roślinne dostępne na stronie: · utworzenie kompozycji na życzenie, · doradztwo oraz wsparcie w wyborze roślin i aranżacji, · flower boxy, również komponowane na życzenie -wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: - Voucher przewidziany na 150 zł - Voucher przewidziany na 300 zł - Voucher przewidziany na 500 zł - Voucher przewidziany na 800 zł - Voucher przewidziany na 1000 zł Ważne informacje Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.
DLA SIOSTRY: Twoja siostra przygotowuje się do chrztu swojego maleństwa? Spraw aby ta uroczystość była naprawdę niezapomniana i podkreśl jej rangę poprzez pomoc w odpowiednim wystroju sali w której będzie miało miejsce spotkanie rodzinne. Podaruj siostrze Voucher na zestawy kwiatowe na chrzciny dziecka i razem cieszcie się tą uroczystą okazją. DLA KOLEŻANKI: Twoja koleżanka wyprawia chrzciny? Spraw jej prezent niespodziankę i podaruj jej Voucher na zestawy kwiatowe na chrzciny, dzięki któremu wszyscy goście zachwycą się przepięknymi kwiatowymi aranżacjami. Pokaż jak bardzo jest dla Ciebie ważna.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.