× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na nagranie własnego audiobooka w profesjonalnym studiu nagrań | Wiktorów, Warszawa
Voucher na nagranie własnego audiobooka w profesjonalnym studiu nagrań | Wiktorów, Warszawa

Ten voucher to świetny pomysł na spersonalizowany i niepowtarzalny prezent dla Twoich najbliższych. Możesz zarejestrować swój głos poprzez nagranie krótkiego audiobooka, wiersza czy bajki, które podarujesz bliskiej osobie. Dzięki temu nagrany tekst stanie się niepowtarzalny i będzie mógł w spontanicznych momentach towarzyszyć obdarowanej osobie. To niesamowita i wzruszająca pamiątka na całe życie!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na nagranie własnego audiobooka w profesjonalnym studiu nagrań | Wiktorów, Warszawa

Zapraszamy Cię do studia, gdzie nagramy Twój głos do wybranego tekstu. Może być to: wiersz, bajka, życzenia, krótka książka, opowiadanie lub wymyślona przez Ciebie historia. Dzięki nagraniu głosu w profesjonalnym studiu będziesz mieć pewność, że prezent jest najwyższej jakości i spełni oczekiwania słuchacza. Nagranie odbywa się w specjalistycznie zaadaptowanym pomieszczeniu. Nie musisz się obawiać, że nagrywasz pierwszy raz w życiu. Ekipa pomocnych realizatorów sprawi, że poczujesz się komfortowo a Twój głos zabrzmi, jak u zawodowego lektora. Wiktorów Studio znajduje się zaledwie 20 km od Warszawy i położone jest na terenach malowniczego Kampinoskiego Parku Narodowego.

W ramach vouchera: - zrealizujemy nagranie Twojego głosu do wybranego tekstu, tekst czytany podczas nagrania zmieści się w przedziale czasowym 1-45 minut (do 18 stron), - przewidujemy powtórki (double) nieudanych fragmentów nagrania, - prześlemy Ci wyprodukowane nagranie - po poprawach i montażu, - w zależności od długości i rodzaju tekstu wybierz jeden z przedstawionych wariantów cenowych. Warianty cenowe vouchera: - nagranie krótkie, do 1 str. A4 (wiersz, życzenia) – 190 zł, - nagranie średniej długości, do 10 str. A4 (krótkie opowiadanie) – 270 zł, - nagranie długie, 11-18 str. A4 (książki dla dzieci, długie opowiadania) – 340 zł.

DLA RODZICÓW: Przeczytaj bliskim ich ulubiony wiersz, fragment powieści lub złóż oryginalne życzenia, np. z okazji okrągłej rocznicy ślubu. To także świetny pomysł na niesztampowe podziękowanie rodzicom w dniu Waszego ślubu. DLA DZIADKÓW: Wspaniały pomysł na prezent dla babci i dziadka od wnucząt. Oryginalne życzenia w formie wiersza czy piosenki na pewno zaskoczą ukochanych dziadków, a nagranie stanie się wspaniałą pamiątką dla całej rodziny. Do wizyty w studiu możecie zachęcić też babcię lub dziadka, aby wspólnie nagrać pamiątkową rodzinną opowieść.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.