× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher open do Escape Room - wybierz swój pokój I Warszawa Praga Południe
Voucher open do Escape Room - wybierz swój pokój I Warszawa Praga Południe dla 2 osób

Pokoje zagadek łączą w sobie świetną zabawę oraz możliwość wykazania się własną kreatywnością. Są trochę jak oglądanie filmu oraz granie w nim jednocześnie. Ponadto pozwalają na spędzenie czasu w gronie najlepszej paczki znajomych. Dlatego, jeśli właśnie zastanawiasz się, co podarować w prezencie bliskiej osobie, to voucher open do Escape Room jest pomysłem idealnym. Obdarowana osoba będzie miała możliwość wyboru pokoju, w którym chciałaby rozwią

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher open do Escape Room - wybierz swój pokój I Warszawa Praga Południe

Jeśli Twój bliski jest fanem wszelkiego rodzaju gier i ekstremalnych doznań, to dzięki Tobie i temu voucherowi przeniesie się na chwilę do innego, intrygującego świata. Voucher open umożliwia osobie obdarowanej voucherem dokonanie wyboru pomiędzy pięcioma pokojami: -Dom Mordercy, gdzie wcieli się w detektywa tropiącego seryjnego mordercę, -Złoto Nazistów, w którym jako agenci ABW sprawdzicie pogłoski o nazistowskim bunkrze pełnym złota, -Sex Room, czyli poszukiwanie kompromitujących materiałów w apartamencie, a także -Pokój Malarzy, którzy znikają w tajemniczych okolicznościach, a osoba obdarowana voucherem musi odkryć, co im się przytrafiło i jak do tego doszło, -Dach czyli otwarta przestrzeń i miejsce tajemniczej rozmowy kwalifikacyjnej. Taka forma rozrywki jest przeznaczona dla każdego, nie tylko dla miłośników gier i zagadek. Escape room sprawi, że osoba obdarowana voucherem poczuje się jak dziecko i spełni swoje marzenia z tamtego okresu, kiedy pragnęła stać się tajnym agentem czy detektywem! Oczywiście taka forma rozrywki jest bardzo uzależniająca… dlatego jeśli podarujesz komuś ten voucher, to od tej pory zamiast w barze, czy restauracji coraz częściej będziecie spędzać czas na rozwiązywaniu zagadek w Escape Roomie!

W skład pakietu wchodzi: - voucher open na wejście do jednego z pięciu dostępnych Escape Roomów, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe vouchera: - 180zł dla 2 osób - 200zł dla 3 osób - 220zł dla 4 osób - 250zł dla 5 osób Ważne informacje: W pokojach: Bunkier i Dach nie obowiązuje limit wiekowy. W pokoju Dom Mordercy minimalny wiek uczestnika to 12 lat, a w pokoju Sex Room – 16 lat.

Na imprezy integracyjne: Coraz częściej w Escape Roomach odbywają się szkolenia z zakresu pracy zespołowej. Taka inicjatywa poprawia integrację międzyludzką oraz team building. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca do szkolenia swoich pracowników, to Escape Room jest miejscem doskonałym! Rywalizacja, emocje i wspólna zabawa na pewno umocni relacje pracownicze. Voucher zapewnia oryginalne atrakcje, które pozwolą na odświeżenie atmosfery i pomogą w budowie silnego teamu! Bez okazji: Robienie niespodzianek najbliższym to wspaniała inicjatywa. Podaruj komuś możliwość przeniesienia się do zupełnie innego świata! Adrenalina i dreszcz emocji – gwarantowane! Może znasz kogoś, kto jest fanem gier strategicznych i uwielbia rozwiązywać zagadki? Zagwarantowane jest, że taka osoba po otrzymaniu tego vouchera poczuje się jak dziecko! Dla chłopaka: Jeśli głowisz się nad prezentem dla swojej drugiej połówki, to voucher do Escape Room na pewno mile ją zaskoczy. Ten kreatywny prezent sprawi, że Twój chłopak będzie mógł poczuć na własnej skórze, jak to jest przeżyć, to co Indiana Jones. Wiele atrakcji, które zapewnia ten voucher pozwolą też na zapomnienie o wszelkich troskach i przeniesienie się do zupełnie innego świata pełnego przygód i ciekawych wyzwań!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.