× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Rozpoczęcie przygody z nurkowaniem – voucher na nurkowe intro | Wrocław
Rozpoczęcie przygody z nurkowaniem – voucher na nurkowe intro | Wrocław .

Bliska Ci osoba marzy o spróbowaniu swoich sił jako nurek? Zachwyca się podwodnymi zdjęciami, przegląda sprzęt niezbędny do nurkowania, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęła? Może czas by wesprzeć ją i pokazać, że do odważnych świat należy – podaruj bliskiemu voucher na nurkowe intro, dzięki któremu będzie miał okazję przekonać się, czy podwodne głębiny to jest to, o czym marzył.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 200.00 zł

gift Rozpoczęcie przygody z nurkowaniem – voucher na nurkowe intro | Wrocław

Twoja pociecha nad jeziorem, morzem czy na basenie czuje się jak ryba w wodzie? Widzisz, że samo pływanie już nie sprawia takiej frajdy jak kiedyś, teraz na topie jest nurkowanie? Może to dobry czas by podarować dziecku voucher na nurkowe intro, dzięki któremu zapozna się z podstawami nurkowania i będzie mogło się przekonać, czy schodzenie pod wodę jest naprawdę takie fascynujące. W ramach vouchera obdarowana osoba dowie się z jakich elementów składa się kompletny sprzęt nurkowy, pozna podstawowe zasady oddychania i poruszania się pod wodą oraz zapozna się z podstawami obsługi sprzętu. Kolejnym krokiem szkolenie będzie zejście pod wodę, oczywiście w asyście doświadczonego instruktora. Na pamiątkę pierwszego nurkowania obdarowana voucherem osoba otrzyma kilka zdjęć oraz filmik. Voucher na nurkowe intro to wspaniały pomysł na prezent dla osób lubiących wodę, niezależnie od ich wieku czy płci. Miłośnik wodnych przygód z pewnością na widok takiego prezentu oniemieje z zachwytu. Voucher na rozpoczęcie przygody z nurkowaniem to wspaniały prezent na każdą okazję.

W skład pakietu wchodzi: - szkolenie teoretyczne z podstaw nurkowania - zejście pod wodę w obecności doświadczonego instruktora - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA MĘŻA: Zastanawiasz się jaki prezent podarować ukochanemu z okazji imienin? Voucher na rozpoczęcie przygody z nurkowaniem będzie wspaniałą niespodzianką, a kto wie, może pierwszym krokiem do nowego hobby. DLA BRATA: Twój brat marzy o profesjonalnym nurkowaniu, wyjazdach na kamieniołomy i przeszukiwanie wraków pod wodą? Podaruj mu voucher na nurkowe intro – dzięki któremu zrobi pierwszy krok ku realizacji swoich planów.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.