× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher sesję zdjęciową – Metamorfoza | Sosnowiec
Voucher sesję zdjęciową – Metamorfoza | Sosnowiec

Twoja dziewczyna po dłuższym okresie wytężonej pracy marzy relaksie i odpoczynku. Może wykorzystasz jej wolny czas i zaprosisz ją na profesjonalną sesję zdjęciową? Spora dawka zabawy przed obiektywem aparatu sprawi, że choć na chwilę zapomni ona o trudach minionych dni, a Ty wiele zyskasz w jej oczach.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 599.00 zł

gift Voucher sesję zdjęciową – Metamorfoza | Sosnowiec

Twojej siostrze marzy się profesjonalne sesja zdjęciowa? Wkrótce kończy 18 lat, to chyba dobry moment na podarowanie jej u progu dorosłości vouchera na sesję zdjęciową metamorfoza, dzięki któremu spełni ona swoje dziecięce marzenie. W ramach vouchera obdarowana osoba będzie poddana profesjonalnej stylizacji: wykonany zostanie makijaż oraz ułożona zostanie fryzura. Doświadczony fotograf wydobędzie z uczestniczki sesji naturalne piękni i zatrzyma go na niecodziennych zdjęciach. Obdarowana osoba powinna przygotować kilka zróżnicowanych stylizacji dzięki, którym zachodząca metamorfoza będzie jeszcze bardziej widoczna. Voucher na sesję zdjęciową – metamorfoza doskonale sprawdzi się jako prezent urodzinowy lub imieninowy dla Pań. Nie ma nic piękniejszego niż zadowolona i dumna z siebie kobieta.

W skład pakietu wchodzi: • 3 h sesji zdjęciowej, • 10 zdjęć poddanych post produkcji, • 15 zdjęć nie obrobionych, • Ozdobna płyta CD, • Pełny make-up , • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Obdarowana osoba powinna zabrać na sesje 2-3 stylizacje ubrań.

DLA NIEJ: Twoja ukochana chciałaby mieć w swoim albumie profesjonalne zdjęcia, bez prześwietleń i różnych niedoskonałości, które stanowić by mogły jej wizytówkę? Podaruj jej voucher na sesję zdjęciową metamorfoza – doświadczony fotograf wydobędzie w Twojej parterki naturalne piękno, a zdjęcia będące owocem 3 godzinnej sesji staną się piękną pamiątką na całe życie.

DLA MAMY: Twoja mama jest wiecznie zabiegana i nie ma na nic czasu? Ciągle myśli o innych a na własne potrzeby nie zwraca uwagi? Czas to zmienić! Podaruj mamie voucher na profesjonalną sesję zdjęciową - niech choć na chwilę zapomni o bieżących troskach i odda się w ręce doświadczonego fotografa, który wykona jej przepiękne zdjęcia, które będą idealną ozdobą rodzinnego albumu.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.