× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher sesję zdjęciową – Portret | Sosnowiec
Voucher sesję zdjęciową – Portret | Sosnowiec

Twoja przyjaciółka marzy o profesjonalnej sesji zdjęciowej i spróbowaniu swych sił jako modelka? Niedługo przypadają jej imieniny i chciałabyś, żeby prezent choć w małym stopniu spełnił jej marzenia. Podaruj jej voucher na sesję zdjęciową – portret, niech to będzie okazja do zrobienia przez nią pierwszego kroku w realizacji swoich planów. Gwarantujemy, że na widok takiego prezentu Obdarowana niemal oszaleje ze szczęścia.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 399.00 zł

gift Voucher sesję zdjęciową – Portret | Sosnowiec

Twoja siostra obchodzi wkrótce 30-te urodziny, i choć czasu zostało jeszcze sporo to już rozpoczęłaś poszukiwanie wyjątkowego prezentu? Przychodzimy Ci z pomocą i podpowiadamy wybór voucher na sesję zdjęciową – portret, gwarantujemy, że ten upominek spodoba się Obdarowanej, wszak która z nas nie marzyła kiedyś o roli modelki? W ramach vouchera Obdarowana będzie miała okazję pozowania przed obiektywem profesjonalnego aparatu, doświadczony fotograf wydobędzie z niej naturalne piękno, a zdjęcia z sesji będą niezwykłą pamiątką i ozdobą albumu. Voucher na sesję zdjęciową – Porter to doskonały pomysł na prezent dla każdej kobiety, niezależnie od okazji będzie on wspaniałym upominkiem, który zaowocuje ponadczasowymi fotografiami.

W skład pakietu wchodzi: • 1,5 h sesji zdjęciowej, • 5 zdjęć poddanych post produkcji, • 15 zdjęć nieobrobionych, • Ozdobna płyta CD ze zdjęciami, • Szybki make-up, • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEJ: Twoja ukochana chciałaby mieć piękne portretowe zdjęcie? Spełnij jej marzenie i podaruj jej voucher na profesjonalną sesję zdjęciową, będzie najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi, a Ty zyskasz miano najwspanialszego faceta pod słońcem!

DLA BRATA: Twój brat narzeka, że nie odpowiedniego zdjęcia do umieszczenia na swoim profilu zawodowym? Wyjdź naprzeciw jego potrzebom i przy najbliższej okazji podaruj mu voucher na portretową sesję zdjęciową – profesjonalnie wykonane zdjęcia, z pewnością spełnią jego oczekiwania, ponadto staną się doskonałą pamiątką na przyszłość.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.