× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na warsztaty ceramiki  |  Wrocław
Voucher na warsztaty ceramiki | Wrocław

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy dla koleżanki? Pamiętaj, że przedmioty nie są wieczne, a wspomnienia trwają przez lata. Dlatego podaruj swojej koleżance voucher, dzięki któremu być może odkryje w sobie nowy talent i pasję. Mowa o warsztatach ceramicznych , podczas których pozna sztukę tworzenia unikalnych przedmiotów

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na warsztaty ceramiki | Wrocław

Obecnie niemal każdy produkt możemy mieć na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wybrać się do galerii bądź sklepu wnętrzarskiego i cieszyć się nowym dodatkiem do naszego mieszkania. Jednak masowa produkcja sprawia, że te przedmioty tracą swą unikalność. Jeśli szukasz prezentu dla prawdziwie artystycznej duszy, podaruj jej voucher na warsztaty ceramiczne, podczas których sama będzie mogła wykonać i ozdobić przedmiot, który doda niepowtarzalnego klimatu wnętrza jej domu. Czego Twoja koleżanka dowie się podczas 2,5- godzinnych warsztatów? Otóż pod okiem nauczyciela wykona swoje pierwsze naczynie na kole garncarskim i pozna takie techniki jak lepienie z plastra lub wałka. Nauczy się, w jaki sposób odciskać kształt z formy gipsowej, plastra lub wałka. To tylko niektóre z technik które sprawią, że spod jej rąk powstaną prawdziwe dzieła sztuki. Co więc będzie mogła wykonać? Biżuterię, naczynie, lampę oraz prawdziwą rzeźbę. Pokaż jej, że warto się rozwijać i wręcz jej voucher na warsztaty ceramiczne!

W skład pakietu wchodzi: - 2,5 godziny warsztatów -wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), -eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja przyjaciółka od zawsze marzyła o tym by poznać sztukę tworzenia ceramicznych cudów? Zaproś ją na specjalne warsztaty gdzie pozna wszystkie techniki i nauczy się tworzyć unikatowe przedmioty. To wspaniała okazja by się zrelaksować i zapomnieć o obowiązkach. DLA SIOSTRY: Twoja siostra od dziecka lubiła, malować, wycinać, lepić z plasteliny? Czas na wyższą szkołę jazdy. Podaruj jej voucher na warsztaty ceramiczne i spraw by rozwinęła swe artystyczne zdolności. Pokaż, że studiowanie na ASP to marzenie które naprawdę może zrealizować, przy odrobinie pracy.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.