× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na częściową organizację ślubu i wesela - Wedding time  | cały Śląsk
Voucher na częściową organizację ślubu i wesela - Wedding time | cały Śląsk

Organizacja ślubu i wesela zdążyła już skłócić ze sobą przyszłych nowożeńców? A może mają głowy pełne pomysłów i nie wiedzą, na który z nich się zdecydować? Na szczęście dla nich na horyzoncie pojawiasz się Ty. Niczym złota rybka spełniasz marzenie zakochanych, wręczając im voucher na częściową organizację ślubu i wesela. Wszystkie problemy związane z uroczystością znikają, a młodzi mogą sobie pozwolić na znacznie więcej niż tylko trzy życzenia!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na częściową organizację ślubu i wesela - Wedding time | cały Śląsk

Narzeczeństwo to piękny czas, pod warunkiem, że na przeszkodzie nie stoi zbyt wiele ślubno-weselnych obowiązków. I chociaż duża część z nich jest dla młodych czystą przyjemnością, istnieją takie, które najchętniej przerzuciliby na kogoś innego. W ramach karty podarunkowej uzyskają pomoc profesjonalnych konsultantów ślubnych w załatwianiu spraw, od których zależy powodzenie tego wyjątkowego dnia. Z pozoru błahe elementy, mogą okazać się języczkiem u wagi dla całej uroczystości. Przykład? Tort weselny. Z jednej strony efektowny, z drugiej smaczny. Ale jak trafić w gusta kilkuset osób? Wystarczy kierować się rekomendacjami agencji. Jej pracownicy nie tylko doskonale orientują się w cukierniczych trendach, ale także bardzo dobrze znają podniebienia weselnych gości. Podobna sytuacja dotyczy również innych elementów ceremonii: cateringu, zaproszeń, kwiatów, fotografii, podziękowań, upominków dla gości. A to tylko nieliczne elementy, w wyborze których pomoże agencja. Przekroczenie planu finansowego już w trakcie przygotowań to jeden z najczęściej pojawiających się problemów. Konsultanci dostosują każdą rekomendację do zakładanego budżetu oraz do oczekiwań zakochanych i charakteru uroczystości.

Zdarza się, że pośpiech i stres przedślubny biorą górę, a wtedy już tylko krok od organizacyjnej katastrofy. Porady i doświadczenie konsultantów będą szczególnie przydatne w obliczu niespodziewanych komplikacji związanych z uroczystością: choroby kamerzysty, czy niefortunnego usadzenia gości i potrzeby sporządzenia nowej listy. Usługi osobistych konsultantów zapewnią parze duży komfort i pozwolą jej na chwilę wytchnienia. Ten wyjątkowy prezent sprawi, że młodzi poczują się pewniej, mając za sobą grono profesjonalistów gotowych do pomocy w każdej chwili. Podczas kiedy świeżo upieczeni małżonkowie będą korzystać z uroków miesiąca miodowego, ślubna agencja przejmie obowiązki związane z rozliczeniami oraz demontażem dekoracji. Voucher na częściową organizację ślubu i wesela jest prezentowym strzałem w dziesiątkę. Co dwa organizacyjne zespoły, to nie jeden!

W skład pakietu wchodzi:

  • dobór oraz rekomendacja podwykonawców/dostawców: emblematy pisane: zaproszenia, winietki, menu, podziękowania, dokumentacja foto i video, pojazd dla pary młodej, oprawa florystyczna miejsca przyjęcia oraz miejsca ceremonii, stylista i wizażysta, wypożyczalnie gastronomiczne i inne oraz catering, transport i noclegi dla gości, tort weselny i ciasta, upominki dla gości i rodziców, zarządzanie listą gości, opieka nad dziećmi.
  • negocjowanie warunków, podpisywanie umów oraz wstępne rozliczenia z podwykonawcami, przygotowanie harmonogramu rozliczeniowego,
  • rozliczenia z podwykonawcami na zakończenie usług, obsługa poweselna: demontaż dekoracji sali i kościoła, rozliczenie z lokalem (na życzenie klienta),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

Ważne informacje:

  • pakiet ten dedykowany jest parom, które poczyniły już pewne kroki w organizacji swojego ślubu oraz wesela, lecz potrzebują pomocy w zorganizowaniu wszystkich pozostałych brakujących zagadnień lub tylko kilku wybranych elementów.

DLA KOGO REKOMENDOWANY

DLA PRZYSZŁEJ PARY MŁODEJ: Nic tak nie poprawi zakochanym nastroju, jak prezent wręczony jeszcze przed ślubem. Szczególnie, jeżeli jest to wsparcie w przedślubnej gorączce. Pomoc profesjonalnej agencji zmniejszy stres i zainspiruje parę do dalszego działania. Konsultanci, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, są twardymi negocjatorami, znają słabe oraz mocne strony usługodawców z branży ślubnej. Ich kreatywność nie zna granic. Ślubne zaproszenia i weselne winietki zamienią w małe dzieła sztuki. Profesjonalizm konsultantów w połączeniu ze spontanicznością młodej pary zamieni sztampową uroczystość w ceremonię marzeń, o której zaproszeni długo nie zapomną.

NA ROCZNICĘ ZWIĄZKU: Twoi rodzice świętują okrągłą rocznicę ślubu? Chcą urządzić z tej okazji wystawne przyjęcie i potrzebna im pomoc? Voucher na częściową organizację ślubu i wesela nie musi dotyczyć wyłącznie nowożeńców. To także pomysł na oryginalny prezent dla osób, które ponownie chcą przeżyć najpiękniejsze chwile i są w trakcie przygotowywania uroczystości. Profesjonalista zaznajomi parę z najnowszymi trendami, o których starsze osoby często nie mają pojęcia. Dzięki rekomendacjom agencji rocznica nabierze wyjątkowego charakteru. Wieloletnie małżeństwo to piękna, ale zarazem trudna droga. Podaruj bliskim ten niezwykły prezent i pokaż, że jesteś z nich dumny!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.