× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na weekendową szkołę przetrwania l Sulejów, Piotrków Trybunalski i okolice
Voucher na weekendową szkołę przetrwania l Sulejów, Piotrków Trybunalski i okolice

Twój młodszy brat mówi, że znudziły mu się gry komputerowe, a Ty stoisz przed wyzwaniem, bo wielkimi krokami zbliżają się jego urodziny? Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj mu niezwykły weekend za sprawą vouchera na weekendową szkołę przetrwania, dzięki któremu sprawdzi swoje umiejętności i przekona się czy jest w stanie przetrwać w trudnych warunkach.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na weekendową szkołę przetrwania l Sulejów, Piotrków Trybunalski i okolice

Twój chłopak co jakiś czas wraca do lektury Robinson Cruzoe, jakby marzył że ponowne czytanie sprawi, że stanie się Robinsonem, który okiełzna dziką wyspę i przetrwa w niekorzystnych warunkach. Mimo, że to tylko fikcja literacka, świat przedstawiony w powieści może stać się rzeczywistością dzięki weekendowej szkole przetrwania . Wiedza, którą Obdarowana osoba nabędzie podczas weekendu z pewnością zaprocentuje w trudnych sytuacjach, które przecież mogą mieć miejsce w przyszłości. Warto się na nie przygotować już teraz i nauczyć się życia w warunkach leśnych, które łączy się z umiejętnościami rozpalenia ognia, budowania szałasu czy nawigacji w terenie. Program survivalowy podzielony jest na 5 części: - ogień – poszukiwania materiału podpałkowego, rozpalanie, rodzaje palenisk, - woda – pozyskiwanie i uzdatnianie wody, stacje filtracyjne, - obóz – budowa improwizowanego schronienia, - nawigacja – sposoby nawigowania z pomocą urządzeń jak i pomocą natury, - sygnalizacja ratunkowa – dobieranie odpowiednich sygnałów ratunkowych do wzywania pomocy. Dzięki weekendowi Obdarowany będzie miał okazję by przetestować swój organizm w niecodziennych warunkach, zahartować swoją odporność na stres zmienne warunki środowiskowe. Voucher na weekendową szkołę przetrwania to doskonała propozycja dla wszystkich Panów niezależnie od wieku i zainteresowań, która z pewnością wywoła uśmiech i nutkę zaciekawienia.

W skład pakietu wchodzi: - 25 godzinny wyjazd survivalowy, - na czas szkolenia uczestnik otrzymuje: sprzęt obozowy (plandeki, tarpy, poncha, piły, łopatki-saperki) oraz sprzęt survivalowy (krzesiwa, kompasy-busole, mapy), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Uczestnik powinien ze sobą zabrać: śpiwór (odpowiedni do pory roku i warunków atmosferycznych) oraz karimatę, odzież nie krępująca ruchów, adekwatną do pory roku i warunków atmosferycznych, obuwie (dwie pary w tym min. jedne za kostkę, drugie lekkie), pasek do spodni, kawałek sznurka 10m o grubości 2-4mm, nóż, wodę oraz prowiant (zapas na czas trwania szkolenia), latarkę, starą koszulkę lub 3 kawałki starej szmaty 40x40cm (do zniszczenia), worki foliowe 60L x 4, opcjonalnie: własny sprzęt survivalowy (kompas, krzesiwo etc.). W kursie uczestniczyć mogą osoby w wieku min. 16 lat (16-18 lat za pisemną zgodą rodziców). Usługa jest wykonywana bez względu na warunki pogodowe.

DLA NIEGO: Twój narzeczony ma niedługo ważny egzamin i chciałby się odstresować? Nic mu w tym bardziej nie pomoże niż weekendowy wyjazd do szkoły przetrwania, który sprawi, że zmierzy się ze swoimi lękami i słabościami, tak że po powrocie z weekendu egzamin wyda mu się błahym i nieistotnym wydarzeniem. Już dziś podaruj mu Voucher na weekendową szkołę przetrwania i zobacz tę ekscytację w jego oczach. DLA SZWAGRA: Twój szwagier narzeka na nudę i monotonię? Chciałby zrobić coś męskiego lecz klejenie modeli samolotów mu nie wychodzi? Podaruj mu coś znacznie bardziej emocjonującego. Spraw by wyjechał na weekendową szkołę przetrwania, a adrenalina będzie napędzać jego krew jeszcze przez długi czas. Dzięki Voucherowi na weekendową szkołę przetrwania nauczy się nowych rzeczy, a jego wiara we własne siły znacząco wzrośnie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.